Alte știri din fotbal
Farul - Corvinul, în etapa #2 din Superliga » Echipe probabile + cele mai tari cote
0
Dinamo - Universitatea Craiova, înfruntarea marilor orgolii » Echipe probabile, cote, ultimele vești
0
Ștefan Bărboianu și-a desemnat favorita la titlu în Superliga: „Mi-ar fi drag să fie Dinamo, dar...”
0
Anticipează rezultatul final de la Dinamo - Craiova: „Sunt aproape convins că așa va fi”
0
Știri din fotbal internațional
Ferran Torres și Marcos Llorente nu se mai ascund! » Campionii mondiali, surprinși împreună în ipostaze tandre la Ibiza
0
Duelul paradelor în Polonia: Valentin Cojocaru și Otto Hindrich s-au întrecut în intervenții spectaculoase
0
Vozinha, senzația de 40 de ani a Mondialului, și-a găsit echipă: „Bine ai venit!”
0
Toți ochii pe ei! Ore decisive pentru 3 supertransferuri în Europa: Real Madrid, PSG și Arsenal, la masa negocierilor
0
Lifestyle
Ferran Torres și Marcos Llorente nu se mai ascund! » Campionii mondiali, surprinși împreună în ipostaze tandre la Ibiza
0
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
16
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Femeia care ridică manual, de 36 de ani, o barieră de tren. Imaginea care ...
Libertatea
Încă o dronă doborâtă pe teritoriul României sâmbătă dimineață. Anunțul ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
o intrebare tampita si un raspuns pe masura.
"Ieşire bădărănească a lui Marius Şumudică la adresa unei jurnaliste..." Voi nu sunteti intregi la minte ? Pai ce, Sumudica o fi vreun academician, pentru ca o astfel de reactie sa constituie o stire ? El e un antrenor oarecare, fara pretentii, decat ale lui personale, si pe care presa l-a pacalit ca ar fi vreo lumina in fotbal.... Despre educatie, ce sa mai zicem, un smecheras cu experienta de cartier, educatie - 0, cultura - 0, adica zero barat ! Hai sa fim seriosi !
lasa impresia ca duce un razboi cu Chirila, nu ca vrea sa antreneze. ala a fost pe acolo, acum gata e si alt campionat
te dai destept dar esti vai c.ur.ul tau....nici macar nu cunosti personajele. Nici nu ma mira, esti stelist
Diferenta dintre Chirila si Sumudica,cand Chirila nu a inteles ce a spus reporterita cu "tei piedei" a tacut si a raspuns elegant,uitati-va la acest "domn" cum reactioneaza!:)
un maimutoi frustrat :)
Are perfecta dreptate Sumudica. e prima etapa, a jucat cu vicecampioana si a pierdut pe 2 faze ca la antrenament. Vina apartine dupa parerea mea televiziunii care trimite astfel de reporteri habarnisti la interviuri.
nu-i mai cauta scuze prietene ca nu ai dreptate. Mai bine se certa singur pentru cum a pregatit meciul. Un antrenor trebuie sa dea dovada de tact diplomatie in momentul cand interactioneaza cu reporterii, chiar daca unii(ele) pun niste intrebari mai incomode. D ace sa-i ceri lui Sumudica ?......isi da niste impresii de zici ca e singurul antrenor din lume. Chirila are 10clase peste Sumudica...si ca antrenor si ca om.
Daca nu aveti L O O K TV in Grila de programe..Intrati pe WORLD LIVE STREAMING(scrie asa in GOOGLE).Simplu! Astazi Rapid Bucuresti vs Steaua Bucuresti Live Streaming.,,.,.
e bine daca ai caracter coleric
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.