Alte știri din fotbal
Farul - Corvinul, în etapa #2 din Superliga » Echipe probabile + cele mai tari cote
0
Ștefan Bărboianu și-a desemnat favorita la titlu în Superliga: „Mi-ar fi drag să fie Dinamo, dar...”
0
Anticipează rezultatul final de la Dinamo - Craiova: „Sunt aproape convins că așa va fi”
0
Bogdan Andone și-a spus oful, după prima victorie în 4 luni: „Ne cam refuză toată lumea”
0
Știri din fotbal internațional
Toți ochii pe ei! Ore decisive pentru 3 supertransferuri în Europa: Real Madrid, PSG și Arsenal, la masa negocierilor
0
A refuzat „pensia”! Adam Nemec își amână retragerea și a semnat cu noul club, la 40 de ani
0
Unde a semnat Baba Alhassan, dat afară de Becali de la FCSB
0
Tragedie pe Camp Nou! Un muncitor a murit în timpul lucrărilor de renovare
0
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
16
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Femeia care ridică manual, de 36 de ani, o barieră de tren. Imaginea care ...
Libertatea
Încă o dronă doborâtă pe teritoriul României sâmbătă dimineață. Anunțul ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
si sumudica finalizeaza cu celebrul "baga-mi-as p..a"
In schimb, Brasovul a facut contestatie dupa folosirea lui Pecahna si cere victorie la masa verde. O fi Zotta mai bataios decat Sumudica?
Voi sunteti de vina ca ii luati interviuri lui sumudica chestie mica,nimea in drum!!
Sumudica=Nimeni nu stiu de ce il mai bagam in seama
Daca Steaua juca sambata cu Sanmartean, sigur Rapidul ar fi cerut victorie la masa verde. Si, conform regulamentului, li s-ar fi dat dreptate. Domnu' Sumudica, acum arata-ti muschii si cere dreptate pentru Concordia, pentru ca Astra a trisat folosindu-l pe Alibec, suspendat!
Cum se face ca vineri Astra a jucat cu Alibec din minutul 70, care era suspendat 2 meciuri dupa eliminarea din Cupa cu Steaua (unul in Supercupa, si al doilea vineri, in prima etapa de Campionat, Cupa Ligii nefiind inregistrata printre competitiile eligibile), iar Sanmartean nu a jucat sambata cu Rapidul, pentru ca era suspendat doua etape dupa cartonasul rosu luat in finala Cupei, in acelasi meci in care si Alibec a fost eliminat, si Steaua nu a vrut sa piarda meciul la masa verde? Deci Astra jucand cu Alibec suspendat, ar trebui sa piarda meciul cu Chiajna la masa verde. Nu se sesizeaza nimeni de la Chiajna? Nici macar Sumudica, arat de virulent, de obicei?
corect!Comentariul tău...
Asta intrece orice limita, pe voi, pentru minciunile sfruntate si ineptiile cu care ne intoxicati zi de zi, ora de ora, cine va sanctioneaza?...Cand acuzati fara nici un temei, cand va bateti joc de fotbalisti, antrenori, conducatori, familiile lor, mirosind de la o posta ca Voiculescu, cine va trage la raspundere?...De cand lumea hotul striga hotii. Era o vorba pe vremuri, "daca s-ar da un ordin sa fie impuscatii ziaristii, peste 90% ati muri nevionovati", iar pe cei care sunt trimisi cu "adresa", cum ii faceati si lui MM si Reghe, scotand in fata niste fatuci "nevinovate" si la propriu si la figurat, sa-i "spele" cei care i-au trimis cu "buna&qu
ha ha ha....tare asta! Dar de ce trebuie sanctionat Sumudica?Ar trebui sanctionat amantul (sau ruda)domnisoarei care a angajat-o,deoarece se vede ca fatuca nu are nicio treaba cu meseria(eu as trimite-o pe "jurnalista sa-i ia un interviu lu' Adi Despot). Si apropo ,Chiajna chiar a pierdut 2 meciuri intr-o saptamana. "O VREI LA ANTENA 3?" ha ha ha ha
Jumulica e "singul impotliva tutulol".
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.