Alte știri din fotbal
Primii doi jucători care vin la FCSB în vară » Roș-albaștrii rezolvă o mare problemă
0
Decizia finală! » Adrian Mihalcea a anunțat la GSP Live unde va antrena: „Am pus următoarele condiții”
1
S-a aflat suma! Clauza colosală din contractul lui Daniel Pancu
0
Antrenor exclus pe viață de UEFA, după ce și-a filmat pe ascuns jucătoarele
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
0
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Un lift s-a prăbușit în clădirea Ministerului Transporturilor. 3 persoane ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Românii plătesc facturi record în luna mai. De ce listele de întreținere au ...
Libertatea
gigi lasal pina la vara
bun venit in iad
preparator fizic ar trebui sa fie un antrenor de atletism la toate sporturile nu numai la fotbal si chiar la nivel de copii si juniori echipele noastre sunt lente nu au viteza si nici rezistenta
Ilie Oana,Stefan Covaci s.a.m.d.
Intra stan , iese levi's strauss , se pregateste ionut popa de la iasi :)))))) ii vine si lui rannnduuu !!
levi nu era antrenor pentru steaua, asa cum nici stan nu este! sper sa nu retrogradam. cu mult noroc, putem prinde cupele europene!
la minutul 2 al filmarii am dat un pic pe mut pt ca mi s-a parut penibil modul in care vorbeste despre acei oameni, care de fapt, sunt oameni. La minutul 6 am cedat si am renuntat sa-l mai ascult: cum poti cere readresarea intrebarii cu "ah?" tu fiind ditamai patronul? cum poti lua peste picior un reporter, care nu a pus o intrebare jignitoare ci de bun simt sau chiar una normala, uzuala...ca " lasa-ti-ma ma pe mine cu din astea ca a facut ala ca nush ce"...asa vb frate ? =))
Apucati-va de pescuit lasati fotbalul prea multe gunoaie au intrat in el piedeti-va timpul cu un alt hobi lasati finul si cu nasul sa joace ei cu stadioanele goale si dupa aceia sa bea o bere si sa se intrebe unde sunt fraierii astia din tribuna. Asta a ajuns din pacate si Steaua si Dinamo spre dezamagirea tuturor .Inainte de revolutie ! nu prea era echipa de afara care sa aiba pretentii sa bata la Bucuresti
NU-I ASA AMICE, iORDANESCU E OM CORECT.
Iar Iordanescu jr. doar taticutul lui a bagat niste strambe.... Stan o sa plece precum au plecat si ceilalti, iar pana la urma iar o sa se ajunga la varianta Lacatus.... trist... Steaua a ajuns echipa de rasul tuturor
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.