Alte știri din fotbal
„ADN-ul lui Dinamo nu mai există!” » Legenda clubului spulberă conducerea: „Ca la români! Vai și amar de capul nostru”
0
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
0
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
6
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
2
Știri din fotbal internațional
Spectacol cu 5 goluri în Norvegia - Senegal » Haaland, a doua „dublă” la Mondial! Urmează blockbuster-ul cu Franța
0
Franța - Irak, meci încheiat după aproape 4 ORE! Mbappe i-a răspuns cu o „dublă” lui Messi
0
Lionel Scaloni, „blocat”: „Nu știu ce s-ar mai putea spune despre Messi”
0
Meciul Franța – Irak, întrerupt din cauza unei regule americane stricte!
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Guvernul Adrian Veștea a pierdut votul în Parlament / Grindeanu: „Ne putem ...
Libertatea
Inteligența Artificială este la doar câteva luni distanță de a putea ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
"L-a umilit".....Ce tampenie de titlu.TOTI cei care muncim la patron,suntem "umiliți " zilnic...Ia să-l văd pe ăla care zice că nu curata după un sef al lui,că patronul nu-l vezi mai nici o dată la față...Ori tu ăsta care ai scris articolul,nu ești "umilit",când ești trimis să scrii ceva despre care nu-ți place???Iar Luțu când primește 5000(de euro,nu de lei),nu mai e umilit...Hai să lăsăm ipocrizia,pudibondule,că tu fircalesti pe muuult mai puțini bani....Iar esența e că Becali a vorbit vre-o 27 de minute după ceas,despre problemele de la Ligă și de la FRF,dar pe ăia nu-i deranjați, ați gasit-o p-asta cu umilința...Vai de voi ziaristi de doi lei...
Sa inteleg ca tu esti patron ? Si ai fost toata viata ta patron ? :)) Daca nu, sa stii ca si tu esti Lutu 2, ai primit ordine de la seful tau direct , ordine pe care le-ai executat fara comentarii...Daca esti barbat adevarat, data viitoare cand iti mai da un ordin seful tau sa ii spui asa : "Bah ! Nu vreau ! Pune mana si fa tu, nu mai da ordine la altii ! " Daca tu reusesti sa faci asta, eu ma retrag de pe site ! :))
Fecesebiștilor, ecce liderul și idolul vostru! Vă place? Ați vrea să fiți voi angajații lui? Îl admirați? E bun ”Ne-a Gigi”?
Pentru atata lucru nu se supara Lutu ! Si apoi, anul universitar cand Lutu va merge la catedra sa predea, incepe in octombrie ! Pana atunci , mai o oaie de muls , mai un Maybach de spalat ....
Pai despre interviu scrie in alte articole,tu de ce te-ai infipt in articolul asta care vb despre Lutu?Asta este un articol despre un gest de o nesimtire incredibila,ce este mai grav este ca asta este parerea generala a angajatorilor din Romania despre angajatii lor,stii de ce?Ptr ca sunt oameni ca tine care trec cu vederea aceste arogante gratuite!
Pe ne-a jjijji orice haine ai pune, oricât de scumpe sau “avangardiste” tot se vede ca e venit de la țară ... Ca și fanii lui, care cică NU îl apăra, doar ii înjura pe foștii angajați care își cer drepturile contractuale! :-))) Aproape ai zice ca dă ne-a jjijji din banii lor! Sau chiar dă!? :-))))
de la paznicul bazei sportive si pana la cunoscuscutul patron, la fcsb, toti sunt la fel, educatie zero, caracter zero... de aceea face ciobanul ce vrea cu ei... jenant e putin spus, dar trebuie sa im politicosi, chiar si cu acest club de ... ce vreti dvs :))
Simplu.....un cioban cu aere de mare domn !! Iata cum aceasta noua societate democratica a promovat un asemenea specimen uman !! O rusine nationala !!
Vezi ca e un alt articol despre asta,asta este un articol despre gestul grețos al lui becali...intelegi nenea comunistul?Se vede ca esti crescut si educat în comunism cu lozinca...capul plecat sabia nu il taie.
Daca pe Lutu, cel mai apropiat angajat il umileste astfel, va dati seama cum se comporta cu angajatii de rand?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.