Alte știri din fotbal
Gigi Becali și-a ironizat un rival în direct la TV: „Când vorbiți cu el, întrebați înainte: «Câtă șampanie ați băut?»”
0
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
2
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
3
Știri din fotbal internațional
Recunoaștere pentru Răzvan Marin în Grecia! Desemnat cel mai bun mijlocaș defensiv
0
Andrei Rațiu, gest superb pentru doi suporteri ai lui Rayo care au fost păcăliți în drumul spre finala Conference League
0
Cristiano Ronaldo, gol superb și campion în premieră în Arabia Saudită » Portughezul a fost șef de galerie la final: imagini senzaționale
0
Înainte de Mondial, Norvegia a aprobat legea de care mulți cetățeni nici nu voiau să audă
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Sunt curios ce echipă mediocră o să îi zboare anul acesta pe FîCîSîBî-isti din preliminariile EL...
Un securist veritabil, "inteligent" si "cu carcater" puternic, exact cum erau si sunt si ceilalti. Asta e tovarasul Dinu. Kosice e "inteligenta" lui maxima.
FC FCSB există doar ca să amuze. :))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Corect, au intrecut masura...
ce ziarista?
ma bucur ba poison cand injuri *** de legenda. o istorie fabricata,bine ca a recunoscut dinu ca fara bani nu treceati nici de tururile preliminari in cce in 1983. de dinamo minsk nu treceati niciodata fara blaturi. bravo.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu trebuia reprodusa filmarea asta, parerea mea. stiu ce-a sarit in sus presa cand un barosan din vrancea a reprodus o inregistrare cu aventurile sexuale ale unei ziariste care il crittica. sunt parerile private ale lui cornel dinu, spuse la masa.
tu intrebi tu raspunzi:)) pocitanie poison asa te-am umilit ca nu ai tupeul nici sa te uiti in ochii mei dapai sa dai reply. ma bucur enorm. bah poison,asa te-am umilit ca te-ai dezis de ***. ha ha ha. Steaua din liga 1 are stadion Steaua arena aka National arena si ghencea. *** se desfiinteaza si de asta esti in pragul ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E ca și dusă FC FCSB... Istorie... ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.