Comentarii (34)
dansy  •  13 Februarie 2020, 18:32
Postat de crotalie pe 13 Februarie 2020, 17:09

Daca vrea nea Gigi care e om bun ne face stadion nou cu pista pentru velodrom si e bine. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!

Da va face un stadion pentru 2-3 mii de suporteri si cu pista pentru oi!

blatistudinovidiu  •  13 Februarie 2020, 17:21
Postat de Robert Sergiu pe 13 Februarie 2020, 17:16

Cine sa vrea?Talpan ..doar nu e stadionul facut din banii lui.. Cam repede credetiorice spune Talpan

Orice contract pe care îl încheie CSA trebuie sa aibe viza serviciului juridic... ghici cine semnează pt legalitate?... ori nu vrei sa spui ca nu trebuie contract...

hazdrubal22  •  13 Februarie 2020, 17:20
Postat de Robert Sergiu pe 13 Februarie 2020, 17:12

Si joaca FCSB pe ea

Cand zboara porcul, rupert.

blatistudinovidiu  •  13 Februarie 2020, 17:15
Postat de Robert Sergiu pe 13 Februarie 2020, 17:12

Si joaca FCSB pe ea

Joaca joaca... când o vrea Talpan...

valyomanid4  •  13 Februarie 2020, 19:34
Postat de catalynn pe 13 Februarie 2020, 18:46

Ca sa moara Viorel fcsbistul, randoom și amicii lor de ciuda articolul trebuia sa menționeze și faptul ca prețul stadionului Steaua a crescut cu încă fo’ 28 de milioane euro! Cum încă nu e gata putem fi absolut siguri ca prețul total va sari de 100 milioane euro :-))) In Ghencea creste o forța malefică pt fcsbisti, ceva gen LOTR unde ne-a jjijji e ... Smeagol :-))))

Iti imaginezi ce inghesuiala o sa fie la muzeu, toti fecesebistii vor admira CCE1986, nea Gigi e zgarcit, nu vrea sa le o arate ....:))))))

liviuemil  •  13 Februarie 2020, 18:19
Postat de blatistudinovidiu pe 13 Februarie 2020, 17:54

Pai sunt FC fcsb și se dau Steaua, sunt din Ilfov și se dau din bucuresti, vor sa joace in ghencea pentru încercarea de a se confunda cu Steaua... pana la urma FC fcsb e un fake...

Arunca-te in valuri, marea e aproape!

pma77  •  13 Februarie 2020, 21:53

Stadionul nu este cine stie ce,nu va asteptati la vreun mega proiect,imprejurul stadionului vor fi niste stalpi si cam atat si va costa cat stadionul lui Juventus :))

Adrian Apple  •  13 Februarie 2020, 20:49
Postat de catalynn pe 13 Februarie 2020, 18:46

Ca sa moara Viorel fcsbistul, randoom și amicii lor de ciuda articolul trebuia sa menționeze și faptul ca prețul stadionului Steaua a crescut cu încă fo’ 28 de milioane euro! Cum încă nu e gata putem fi absolut siguri ca prețul total va sari de 100 milioane euro :-))) In Ghencea creste o forța malefică pt fcsbisti, ceva gen LOTR unde ne-a jjijji e ... Smeagol :-))))

da-l ai pe creier, jur!

valyomanid4  •  13 Februarie 2020, 19:39
Postat de Robert Sergiu pe 13 Februarie 2020, 17:28

Cum poate pe NA pe orice stadion unde plateste chirie /meci..poate si aici

Bre Sergiulica, sa-ti explic babeste..Daca cineva are sa-ti dea o datorie, tu ce faci, ai curaj sa-i inchiriezi apartamentul tau ? Sper ca te-ai prins ?

catalynn  •  13 Februarie 2020, 18:46

Ca sa moara Viorel fcsbistul, randoom și amicii lor de ciuda articolul trebuia sa menționeze și faptul ca prețul stadionului Steaua a crescut cu încă fo’ 28 de milioane euro! Cum încă nu e gata putem fi absolut siguri ca prețul total va sari de 100 milioane euro :-))) In Ghencea creste o forța malefică pt fcsbisti, ceva gen LOTR unde ne-a jjijji e ... Smeagol :-))))

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4