Alte știri din fotbal
Cordea a recunoscut că a depus memoriu împotriva CFR-ului: „Sufăr alături de toată lumea”
0
Notele GSP la Csikszereda – FCSB » 8 pentru omul meciului
0
Fără punct și gol marcat în primele două etape, antrenorul lui Csikszereda nu disperă
0
Anderson Ceara a izbucnit, la flash-interviu: „MM Stoica a mințit... Niște rahaturi!”
2
Știri din fotbal internațional
Here we go: Yan Diomande a ales între PSG și Real Madrid! Semnează pentru 120 de milioane
0
Ce a făcut Auda, în timp ce FCSB juca pe terenul lui Csikszereda
0
Răsturnare în prelungiri: Interul lui Cristi Chivu a început cu dreptul seria amicalelor. Urmează 3 meciuri de lux
0
U Cluj a pierdut lamentabil în Superliga, dar a primit o veste bună din Norvegia
0
Lifestyle
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
13
Noua sală ultramodernă a României va fi inaugurată săptămâna viitoare » Nimeni nu va ghici primul meci care va fi găzduit acolo
7
Daniela Crudu și Mădălina Pamfile au apărut pe gazon la Botoșani
5
Gafă sinistră, în direct, la nunta verii în fotbal: „Aici vor avea loc funeraliile căpitanului naționalei!”
5
Român întors acasă după 25 de ani în Germania: „Și urzica e mai faină aici ...
Libertatea
Adio, petreceri zgomotoase la curte. Amenzile pot ajunge la 12.000 de lei ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
A treia dronă doborâtă de un avion F-16 în spațiul aerian românesc în ...
Libertatea
Ce tot vorbesti prostovanne, daca e sa fie cel mai bun jucator al celor de la ASA in meciu cu noi, chiar N'Doye a fost cel mai activ in teren, va uitati la fotbal si intelegeti fix o p000la care va intra in tunelul din gura.
De la un wcsbecalist era tot ce ne puteam astepta, adica numai aberatii!
Bineinteles ca ignoram parerile neavenitilor, eliminarea a fost corecta. Problema e ca de acolo s-a dezechilibrat meciul. Fara acea faza, Dinamo nu pierdea sub nici o forma. Oricum ASA e o echipa tare acasa si la cum joaca locul 3 cel putin e al lor.
Cine s-a plans de arbitraj? A fost un meci placut pentru cei neimplicati, dinamovistii au suferit dar stiu sa piarda, voi cu cine va luptati?
Ati avut noroc ca N'Doye a tradat din nou , si doar amimat fotbalul . Ca altfel ati fi luat vreo 4 goluri. ASA a jucat din primul minut in 10 !!! Si nu va mai plangeti fetitelor de arbitraj , arbitrajul a fost corect!!!
Ambele goluri ale ASA erau parabile..Machado a luat pe bune rosu iar Dinamo a jucat cat a fost in 11 oameni cel mai bun fotbal al sau de vreo 2 ani incoace...11 la 11 ASA nu castiga..Dar de-aia e frumos fotbalul.A fost un meci placut..
am vazut doar prima repriza, si a fost una placuta, echilibrata, cu ocazii, pe asa ii mai vazusem stiam ca au echipa bunicica, dinamo insa a fost o surpriza placuta, se pare ca am avut dreptate cand am spus ca teja cu stanciu vor face o treaba buna, in limita posibilitatilor, desigur. Am vazut azi si cele doua goluri ale lui muresan, al doilea gol e `centrare` si e clar greseala de portar, in mare proportie oricum. Primu`, imparabil. Iar la Machado eu zic ca a fost de rosu desi atacantul cauta si el acel rosu si cade smechereste. A doua repriza n-am vazut-o nu stiu nimic de arbitraj dar am vazut ca tg mures acasa e cam favorizata, iar MURESAN trebuia suspendat drastic de la meciul cu noi!
Mihai Teja a făcut permutări, din nou, în formula de start, însă Dinamo a prezentat un display în prima repriză aşa cum şi-ar dori orice suporter al "cîinilor". O echipă agresivă, deschisă, cu jucători ce fac ambele faze, cu fotbalişti-surpriză la finalizare, cu apărare de dulăi, nu de chihuahua. __ corect. exact ce spuneam aseara dupa meci, o partida foarte buna, spectaculoasa, cu fotbal de o calitate surprinzatoare in L1, cu Dinamo dominand categoric partida pana la eliminare. nici asa Dinamo nu cred ca pleca fara punct, dar au aparut executiile magistrale ale lui muresan. intamplarea a decis soarta celor 3 puncte, in formula completa Dinamo nu rata victoria.
Alcenat pentru barboianu ; n'doye pentru BUBAker ; si inca un fundas central pentru duracell !!!
5 galbene si un rosu care nu a fost spune tot de cum a arbitrat Hategan supervizat de Huzu..nu mai trebuie sa aducem in discutie cotul in gura si crampoanele pe care le-a pus bulgarul de la tg mures lui Mchado pe fata ..macar una din aceste intrari criminale trebuia soldata cu un rosu direct ..daca era mai bland 2 galbene ..dar ..2 galbene fata de 6 cartonase primite de Dinamovisti spun multe
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.