Alte știri din fotbal
Gigi Becali a izbucnit în direct: „Pentru asta, Rapid nu va lua titlul niciodată! Dumnezeu va face dreptate”
4
A semnat și poate debuta vineri la Dinamo » Ce spune Andrei Nicolescu despre transferuri
0
Culise incredibile de la CCA în mazilirea lui Alexandru Deaconu: „Hațegan e zeflemitor, cu aere de superioritate”
4
FCSB plătea 100.000 de euro pe el în 2020, incredibil cu cine a semnat acum: „Tânăr, puternic și determinat”
0
Știri din fotbal internațional
Lovitură pentru Manchester United! Iese din circuit două luni
0
UEFA a delegat arbitrul pentru FCSB - Fenerbahce » A acordat două cartonașe roșii și 7 galbene la ultimul meci
0
Adversara lui FCSB și-a schimbat antrenorul! » Fostul apărător, multiplu campion în Serie A, a semnat
0
Cassano intervine în sprijinul lui Chivu: „Înnebunesc de-a dreptul când îi aud!” » Ce transfer recomandă la Inter
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Hubert Thuma își intensifică criticile la adresa lui Bolojan și scoate un ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Sute de români sunt deportați din Germania: „Le-am tăiat ajutoarele ...
Libertatea
pina la final de campionat cred ca szukala asta o sa devina golgeter al stelei cu cele mai multe reusite si dupa cum se poate observa ptr el nu conteaza poarta in care inscrie!asa ca sigur va deveni golgeterul echipei,il asteptam si la BASEL cu aceeasi executie!sau mai multe !
Stiti cat a fost 1- pauza , x - final ? Nici eu nu stiu , dar Regeeeeaaaaae site sigur !!!!
" Început groaznic de meci pentru Steaua la Braşov " Nu inteleg de ce ar fi chiar atat de groaznic! Pana la urma e un inceput perfect!!! Dinamo a luat gol de la cacaciosii aia de la astra in secunda 15!!! Ala cam ce inceput ar putea fi?!?
Tatarusanu e vinovat,stie doar ca lui Szuka ii place sa marcheze indiferent de poarta :) Partea proasta e ca de ceva timp Steaua joaca doar din amintiri,ceva s-a schimbat in rau la vestiar, poate din cauza banilor,a lui Reghe si a coanei Ana.
incredibil .o sa mai fie si alte meciuri pierdute stati linistiti
esti prost de bauni ba
Suspect. Baiatul asta nu e la prima isprava de genul asta. Pariurile sportive ar trebui intrezise.
Oaiegol!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.