Alte știri din fotbal
Dinamo e lider în Superligă » Ce n-a văzut Sibiul: „Ghiulelele” lui Opruț au spart zidul lui Dorinel Munteanu!
16
Voleu superb reușit Opruț în Hermannstadt - Dinamo! A recidivat după doar 9 minute la Sibiu cu altă „ghiulea” de locul 1 în Superligă
0
Echipa din Superliga e interesată de Denis Alibec: „Este binevenit”
0
Olimpiu Moruțan, primele cuvinte în calitate de rapidist: „Altcineva nu ar fi rezistat dacă era în locul meu!”
0
Știri din fotbal internațional
Inter - Pisa, în debutul etapei #22 din Serie A. Șoc pe „Meazza”
1
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Dzekomania la Gelsenkirchen » Suporterii lui Schalke au cumpărat mii de tricouri ale atacantului de 39 de ani!
0
Eden Hazard revine în atenție cu un transfer în Italia » E colegul lui Ronaldinho, Eto'o, Roberto Carlos și Zenga!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Tudor Chirilă, replică dură pentru Grindeanu: „Sluga lui Dragnea, prietenul ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Ce a răspuns Nicușor Dan, întrebat dacă România va plăti un miliard de ...
Libertatea
sa-i sw ga mielu
: ))))))))))) Si lui Mos Cräciun ce i-ai spus ? :))
si tanase este 3,5 milioane pe transfermarkt si pe teren face de 50 de mii
Mariusica nu stiu daca citesti comentariile noastre dar poate citeste vreun prieten si iti poate transmite dorintele noastre . Nu ne lasa acum . Ai crescut in Parcul Dinamo de copil ai o datorie morala fata de clubul asta . Stiu ca in ziua de azi banii sunt cei mai importanti dar mai astepata pina in vara daca poti daca nu atunci iti urez oricum succes de pe acum .A vem o sansa mare mai ales daca vine si fundasul ala stinga de ce sa nu pleci cu un vis indeplinit !!
Si a ajuns säracul in Romania ....mäi , mäi , mäi , ce a ajuns si Portocalia asta ! :)))
si are si 3 selectii la nationala portugaliei. a portugaliei nu a insulelor capului verde.
pe langa alves tanase e un melc.
exact asta reproseaza si dinu. faptul ca de ex dinamo are la dispozitie 3-4 tineri talentati, formati de mici de club si nu sunt aruncati la bataie. stiu ca si rapid are cativa. dar si la voi este la fel. antrenorii lui peste patrat.
ciolacu*
bine asa DinaMOSI, tot mai multi bosorogi din astia la echipa. Bravo voua
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.