Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu a suferit un infarct miocardic acut! Ultimele informații de la Universitar
24
Decizia Comisiei Tehnice FRF: „Sunt DOUĂ nume principale pentru postul de selecționer al României” + Alți 5 antrenori pe o listă B
16
Primarul Ciprian Ciucu vrea ca Primăria să scape de Arena Națională și a propus soluția: „Concesionat către privat, altfel gaura va crește de la an la an”
25
Mihai Stoichiță a dezvăluit ce îi oferise ieri FRF lui Mircea Lucescu: „Ăsta era planul lui Burleanu”
0
Știri din fotbal internațional
Bastoni, sub presiune după prestația din meciul cu Bosnia » Sfătuit să plece din Italia pentru propria sa siguranță
0
Cu el vrea AS Roma să îl înlocuiască pe Paulo Dybala » Are 20 de goluri în acest sezon
0
Se intensifică războiul psihologic pe axa Madrid - Munchen: „Eu i-am zis. Momentan suntem prieteni, dar, dacă trebuie, te omor”
0
Starul lui AC Milan este în pericol să rateze derby-ul
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Primarul din Paris, salariu de 10.000 de euro pe lună. Cât câștigă Ciprian ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Comunicatul primarului Tiberiu Iacob-Ridzi, după investigația publicată de ...
GSP SPECIAL
50 de lei kilogramul de roșii extratimpurii: dar în spatele prețului ...
Libertatea
Nici el nu crede ca a jucat la Steaua. E jenat ca a purtat tricoul murdar al clonei, nu vezi ce zice ? a facut si pareza din cauza murdariei de la fc fcsb :)))))
Ati facut articolul ca sa va laudati ca v-ati plimbat cu un McLaren...iar lui sa ii fie rusine ca da un exemplu de grosolanie in fata altor tineri care nu au avut norocul lui in viata! Nu sunteti cu nimic mai presus decat click, bravo si mai stiu eu ce maneloziare sunt prin tara. Cocalari, asta sunteti. Daca ati avea si cultura generala pe masura averii acumulate din prostia altora, v-as stima...asa ce sa vad? Un derbedeu tatuat si un reporter pupincurist.
Culoarea tricourilor rapidiste e mai aproape de culoarea unui material mai putin apreciat (visiniu seamana cu maro). Rosul si albastrul nu dau senzatia de murdarie.
Denis problema a fost urmatoarea. DUPA meciul cu SPORTING LISABONA din vara ai început să nu mai joci nimic. Erai extrem de slab pe teren, nu conteaza golurile. Ideea e ca NU ajutai echipa, nu îți ieșea mai nimic. Aproape tot sezonul ai fost balast. TREBUIA să spui ca ai probleme medicale, ca ne uitam si pur si simplu nu jucai nimic. NU ERA nici o problema cu iesirile in decor, dacă jucai... dar tu nu mai jucai si in plus il mai luai la mișto si pe Dica, te înjurai și cu MM. Te-ai dat singur afara.
"Interviul complet, pe 3 pagini, poate fi citit miercuri, în zori, pe tarabe, sau după ora 00:00, pe platforma digitală a Gazetei - AICI" Da da, miercuri in zori (pe tarabe) sa ambalati voi pestele, nu platim pentru prostia asta !! :)))
Alibleg a jucat la clona fcfcsb, nicidecum LA Steaua
Hotii puscariasi intorsi la locul faptei l-au stricat si pe asta. Asa se intampla daca te duci sa joci intr-o cutie de carton.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Semipareza la gandire, domnu Goe!
De la prea mult citit...Dostoievski, de ex.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.