Alte știri din fotbal
Primele reacții după tragerea la sorți a grupelor pentru Campionatul Mondial 2026: „N-arată rău, numai să ajungem acolo”
0
Oficial! Alexandru Chipciu a semnat » Anunțul oficial al clubului
0
Oțelul Galați - Unirea Slobozia deschide etapa 19 din Superligă
0
Joyskim Dawa, mesaj înaintea derby-ului dintre FCSB și Dinamo: „Sper să revin în play-off, vreau să fiu pregătit 200%!” + „Play-off-ul nu este un vis, ci un obiectiv clar”
0
Știri din fotbal internațional
Grupa MORȚII la Campionatul Mondial: Norvegia, ghinion la prima participare după 28 de ani
0
Acestea sunt grupele de la Campionatul Mondial din 2026 » România ar juca într-o grupă UȘOARĂ dacă s-ar califica
42
„Surpriză” la FIFA » Donald Trump a primit primul Premiu pentru Pace: „Am oprit atât de multe războaie. În Congo ar mai fi murit 10 milioane de oameni”
6
Marko Dugandzic, aproape de o destinație-surpriză la doar câteva zile după ce a devenit liber de contract
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
era si greu sa fim la mai mult de 3 puncte, bonetti a stat o jumatate de tur, in care a pierdut acasa cu international curtea de arges, otelul, a pierdut la medias, ce mare antrenor era? dadea 1 gol la 3 meciuri echipa cu el. mai trist este ca avea 10 ocazii de gol in 5 meciuri echipa condusa de el. l-am apreciat pt determinarea lui, si pt ca se lua de gat cu conducerea, dar cred ca era totul pt mass media. trezeste-te, lucrurile sunt mai complicate decat cum apar la tv sau in ziare. si da, prefer sa vad pe dinamo facand 2-2 decat sa vad 0-0 si 0 pe linie. ala nu e fotbal. 17 goluri intr-un tur de campionat(2009-2010) nu inseamna fotbal.
mare dreptate ai ! pai mergeti fratilor la stadion...nu mai balacaniti p'aici! daca voi nu faceti nimic pt echipa ce pretentii aveti???? rusine!!! halal suporteri !
BONETI A FOST CEL MAI BUN ANTRENOR CARE A ANTRENAT DINAMO ,a lasat dianmo la 3 puncte de locul unu ,a venit un dinamovist de-al nostru talnar si ne-a dus pe locul 6 la multe puncte ,ce folos ca dam 7 goluri si primim 10, jucam ca in curtea scoli ,asa gandeste ando CA IN CURTEA SCOLII
mergeti frumos la stadion cumparati bile si du aia dati-va cu parerea despre fotbal...mai puneti mana pe o carte ca bateti campii rau de tot....cand danciu va umplea de bucurie nu mai tipati afara cu danciu?.....papagalilor scrie unu o prostie si toti deveniti antrenori instant
in uichend ora paishpe nu e ora nepotrivita...
Te sustin.
afara cu Bordeanu, Vlad Munteanu, Margaritescu! lejer intra Diabate in locul lui Bordeanu, Raphael Stanescu in locul lui Vlad Munteanu si Kone in locul lui Margaritescu si avem si rezerve pentru cei pe care i-am numit asa ca pentru ce ii mai tin pe astia in echipa?
cine nu are batrani, sa-i cumpere, sau macar sa-i foloseasca...
Dragi comentatori ... lumea merge la munca la ora aia ... nu toti avem servicii ca voi ...
Ce sa facem, fugim de la munca? La asa or de disputare doar 'coloratii' , care si asa freaca menta, pot veni.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.