Alte știri din fotbal
Pleacă Andrei Nicolescu? Președintele lui Dinamo a răspuns: „Decizia este a acționarilor”
1
Transferul încercat de Rapid nu îl încântă deloc: „Să nu fie cum a fost Koljic”
0
Ionel Ganea, atac la adresa lui Ciprian Marica: „Un om fără caracter! Vreau și eu să-i transmit un mesaj”
8
Premierul desemnat Eugen Tomac are o propunere neașteptată pentru sportul românesc: „Cupă comună cu această țară!”
3
Știri din fotbal internațional
Istvan Kovacs se va îmbogăți după participarea la Cupa Mondială
0
Dan Șucu a făcut o investiție la 300 de kilometri de unul dintre cele mai riscante locuri de pe planetă!
0
Didier Deschamps răsuflă ușurat: starul Franței este complet refăcut pentru Mondial
0
Scrisoarea emoționantă a văduvei lui Diogo Jota către Andy Robertson: „Vei duce visul lui cu tine la Campionatul Mondial”
1
Lifestyle
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Realizatoarea TV nu s-a mai abținut » Mesaj public pentru Guardiola: „Te iubesc, Pep!”
1
Romina Gingașu, soția boss-ului Ferrari, gest fără precedent pentru familia afectată de drona căzută în Galați!
23
Trump îl avertizează pe Netanyahu că Israelul riscă să piardă sprijinul SUA ...
Libertatea
Cazul elevei din Cluj care ar fi fost drogată la banchet: testele ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Culisele celui mai costisitor caz de malpraxis din România: Medicul Natalia ...
Libertatea
pai tu esti singurul care face spume pe aici. spume mari de tot. te minti singur,imi place asta. se vede ca ai umilinta in adn. va da viitorul 5-1. uite ce spune hagi. anul trecut si Steaua v-a dat 5. astra 6. debrecen 6. pustii din danemarca 7. manita dinamo. ha ha ha.
ee cum sa contrazica? cu Ludogoret si Rosenborg? :D
*** scorul tot 3-1 ramane. tot fcsp a fost umilita in stefan cel mare si tot un *** penibil ramai. analfabetule, din 5 cuvinte pe care le scrii 3 nu sunt in limba romana. esti incapabil de dialog civilizat. esti o rusine
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
treaba este ca Steaua poate contrazice ce spui tu prin meciurile din europa unde in fiecare an a facut cele mai multe puncte pentru romania. in schimb,voi de la dinamo aka rusinea romaniei de fiecare data cand ati jucat in europa ati demonstrat ca ati furat in campionat. cam asta este diferenta. eu ma pot uita cu bucurie la un Steaua chelsea sau Steau aajax. dar tu la ce te uiti? la cum bateti o data la 5 ani Steaua? pai si recasul sta mai bine decat voi. si otelu din liga a 2-a.
asa e, editia aceasta le-am luat 4 puncte fcspistilor!
da.. aveau peste 20 de puncte cadou de la arbitri
pai si nu am pierdut,*** doar si cu stoican pe banca si impotriva unei echipe mult mai bune a stelei,am egalat in minutul 90,keseru. asa ca ce spui tu este irelevant. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
fcsp-isti uita ca la titul luat cu regheton aveau 20-3 raportul greselilor de arbitraj in favoarea lor.
se pot face*
in tur eram in insolventa si fcsp avea toti titularii in teren, Dinamo nu avea decat jumate din echipa de acum si tot fcsp n-a fost in stare sa dea macar un gol, jucand "acasa". cum am iesit din insolventa, cum am dat cu fcsp de pamant.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.