Alte știri din fotbal
Vândut de Rapid, Andrei Borza admite: „Decât să merg la o echipă mare și să stau pe bancă...”
7
De asta a acceptat Rapid doar două milioane de euro pe Andrei Borza
7
Hromada a plecat de la Rapid » Cu ce echipă s-a înțeles
0
Adrian Mititelu se războiește cu Juan Bauza: „Japcă ordinară, cineva l-a învățat”
4
Știri din fotbal internațional
FCSB - FK Auda 2-3 » Rușinea serii pe continent! Roș-albaștrii încep sezonul european cu un eșec lamentabil
80
Note de agonie, note de extaz la U Cluj - Brann » Cât au primit salvatorii Lukic și Pinho
0
Marius Ștefănescu, groggy: „Ne-au cam pasat. 80 de minute am alergat după minge”
0
Cristiano Bergodi, după thrillerul cu Brann: „Am trecut de la agonie la extaz!” + „Dacă era 0-2, mergeam în excursie acolo”
0
Lifestyle
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
2
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin
3
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht, alături de Isabel: „Viața s-a schimbat și îmi place!”
1
A făcut striptease pentru Mutu, acum a pozat goală la cârma unui iaht: „Inima mea”
1
Ce semnificație are și cine este vizat, de fapt, de indicatorul marcat cu ...
Libertatea
De ce ajutorul acordat Ucrainei este cea mai bună investiție a României în ...
Adevărul
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul ...
GSP SPECIAL
Influencerița română de pe TikTok, care a furat o brățară Louis Vuitton de ...
Libertatea
in tur eram in insolventa si fcsp avea toti titularii in teren, Dinamo nu avea decat jumate din echipa de acum si tot fcsp n-a fost in stare sa dea macar un gol, jucand "acasa". cum am iesit din insolventa, cum am dat cu fcsp de pamant.
cat de penibili au ajuns fcsp-isti se mandresc cu rezultatele viitorul sau a astrei. e de asteptat cand clona lor iubita e distrusa in stefan cel mare.
4-0! Fii serios, umilinta asta e blat?
Eu zic sa le dea si la olteni tot cinci bucati sa nu planga fanii lui Rusinea Romaniei 1948 ca doar de ei isi bate joc Regele.
Deci Ivan asta face 10 mil de euro?
Doare si dupa o saptamana? Inseamna ca v-a tras-o tare!:)))
sau poate nu te pricepi tu la fotbal. Oricum tu nu poti vb.decat in locul tau. De exemplu,mie in liga1 imi face placere sa ma uit doar la ei cum joaca. Nu sunt mare echipa,insa joaca un fotbal corect. Cine se pricepe putin vede diferenta dintre modul cum prelueaza mingea copiii astia si fotbalistii fara abcdarul fotbalului nici pana la varsta de 30 de ani:P Cred ca o sa tot cam bata vantu si o sa ii vezi numai acolo in fata de aici incolo:)))
Du-te ma de aici cu prostia ta...Clabucii ii fac indoctrinatii. Indoctrinarea nu tine cont de echipa:))
Intradevar joaca fotbal dar mereu în 14 cu arbitrii care stiu de frica lui Hagi,la 1 -0 Craiova a avut penalty clar care sa vazut si din avion,si nimic alta era situtia daca se egala.Craiova pedepsită la orice atingere pe cind ceilalti jucau si ei la rupere si nimic.+ Oare hagi cu asa echipă are nevoie de ajutorul arbitrilor.Si arbitrii au sa incaseze cum au incasat dela Becali.
exact.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.