Alte știri din fotbal
După ce ultrașii dinamoviști au cerut ca noua stemă să dispară, oficialii au răspuns cu un comunicat: „V-am simțit revolta și vă ascultăm”
2
Și programul DDB se dezice de noua siglă a lui Dinamo: „Un produs derizoriu!”
1
Reacția conducerii după promovarea Corvinului în Superliga: „Nea Mircea! Mi-ai cerut, în urmă cu un an”
0
„Să-și intre în rol!” » Direct de pe stadion, unul dintre „copiii” lui Mircea Lucescu anunță obiectivul Corvinului în prima ligă: „N-am promovat doar să facem prezența!”
0
Știri din fotbal internațional
Doi specialiști în arbitraj s-au contrat în scandalul de la Bayern - PSG: „De neînțeles”
0
Vincent Kompany a lansat acuzații dure, după Bayern - PSG: „Nu am găsit nicio imagine care să arate asta”
0
Luis Enrique, după Bayern - PSG: „Iubim mingea, am jucat la cel mai înalt nivel”
0
Pe cine a remarcat Ilie Dumitrescu după Bayern - PSG: „Perfect”
0
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
China, implicată în negocieri cheie pentru deblocarea Strâmtorii Ormuz. ...
Libertatea
SUA consideră că Ucraina nu va rezista nici măcar două zile fără ajutor ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Imaginile din satelit arată că Iranul a provocat distrugeri masive asupra ...
Libertatea
A fost BLAT pe fata. Rapid, retrogradatii astia, au avut cota 12 . Deci unii si-au tras niste bani grasi de pe urma acestui meci. Steaua la puscarie.
Cum vine asta: "Ţucudean- unul dintre cei mai slabi jucători de pe teren"?! Va rog frumos, nu va luati de George. Semnat: bunicu'
corect, am aceiasi parere. vine reghe antrenor la "U" ???
Daca rapid joaca si cu celelalte echipe asa cum a jucat aseara, este salvata 100% de la retrogradare.
Clar, si-a bagat mopul supraponderal coditza si are multe:))
bai ce penibili, si acum 5 ani a fost ceva suspect??? cand i-a pisalat Pancu?? si acum 7 ani? cu spadacio dubla??
Trebuie sa fii han di ca pat mintal ca sa crezi ca a fost ceva "necurat". A fost un meci tare de tot , Steaua a fost DISPERATA SA MARCHEZE SI MACAR SA EGALEZE , au fost bare , un penalty neacordat Stelei (si un cartonas ROSU neacordat tot Stelei adica lui Papp)... PASIUNE si LUPTA pe viata si pe moarte cum sint toate meciurile dintre Dinamo-Rapid-Steaua. restul este can-can si refuzul stelistilor *UNOR stelisti) de a refuza sa recunoasca ca Rapidul de fapt a fost mai bine asezat pe teren , mai bun tactic si mai pragmatic.
apropo , de la vara s-ar putea sa jucati voi in liga a 4-a cu fc sapana si cu fc viitorul sarba !!!
sa iti stea branza-n gat banele !!!
cand esti mai slab decat ultima clasata,parerea mea umila e ca nu ai ce cauta prin liga 1,ca mai vii si mai lasi si comenturi fara sa te ascunzi de rusine in casa e cu mult peste intelegerea mea
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.