Comentarii (9)

Mircea Gabriel  •  18 Iulie 2019, 21:50

Nu trebuia sa permita sa se ajunga aici, niciodata! Din pacate i-a distrus cariera. Indiferent daca facea performanta sau nu, isi alesese drumul asta in viata.

blahblahblah111  •  18 Iulie 2019, 17:45

alexa nu ar fi avut oferta nici din liga a3-a daca nu era amantul anei. are 3 retrogradari la activ cu loturi decente. E printre cei mai slabi antrenori din Romania. Dar ana si alexa sunt combinati de cativa ani.

Senin Taragone Tufeanu  •  19 Iulie 2019, 22:22

Eu cred ca am asistat la un scenariu, individa nu mai suporta sa nu fie comentata "ca lumea" in presa de scandal; Dan Alexa nu este masculul care sa nu-i fi mingiiat maxilarul de jos pina la dislocate, daca n_ar fi fost inteles! Ar fi interesant de aflat cu ce s-a ales (?) Cit despre faptul ca nu va fi respectat fiindca a luat o palma de la o femeie, as vrea sa-l vad si eu pe acel fotbalist care ar face-o, daca are sau nu curajul sa mai zica a doua oara ceva referit or la "slabiciunea" lui Dan.

pireusx  •  19 Iulie 2019, 11:48

Nu-i influenteaza cariera in nici un fel! A procedat ca in domn! Ea a procedat ca o femeie geloasa ! Numai ei stiu motivele! Pentr-un transfer ii dadeam si eu o laba! Pentru o mu,ie eram un domn! :)))

adriann_  •  18 Iulie 2019, 18:02

Alexa nu trebuia s-o pocneasca, asta e clar, dar ceva trebuia sa faca. Gen s-o ia pe sus si s-o agate in primul cuier, chestii de-astea. Acum intr-adevar o sa fie greu sa mai intre in vreun vestiar fara sa-si dea jucatorii coate.

Carmen Tatiana Raphaela  •  21 Iulie 2019, 12:17
Postat de Corina Carp pe 20 Iulie 2019, 11:50

urat e ,maica, Neanderthal man!

Doamna, nu este chestie de aspect fizic aici, madame Prodan a avut atitudine de mahala...numai daca aveau dansii ceva de impartit. Degeaba incearca ei sa schimbe imaginea&scenariul, eu nu sunt nascuta ieri. In fond, fiecare cu viata lui. Dan Alexa este un barbat fin iar madame Prodan...no-comment. Nu cred ca in urma acestui episod va avea de suferit in cariera de antrenor. Stiti de ce? Jucatorii nu sunt orbi, probabil sunt la curent si trebuie sa castige o paine. They dont care about the love affair of their coach!!!

Corina Carp  •  20 Iulie 2019, 11:50

urat e ,maica, Neanderthal man!

Gelu Oanca  •  18 Iulie 2019, 19:17

Nici un jucator nu o sa-l mai respecte ,dupa ce a luat bataie de la o pitipoanca.

ray51  •  18 Iulie 2019, 12:43

Cam-asa-i !