Alte știri din fotbal
Csikszereda - FCSB, în etapa #2 din Superliga » Baciu experimentează în primul 11
10
Csikszereda cere ajutorul Guvernului României pentru a ieși din impas: „Valorează 20 de milioane de euro!”
1
Sepsi - U Cluj, „acasă” pentru ambele formații » Echipele de start
0
Reacție tare după Dinamo - Craiova: „Nu, nene, nu mai căutați explicații la olteni!” » Cine ar trebui strunit în „haită”
2
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
6
Noua sală ultramodernă a României va fi inaugurată săptămâna viitoare » Nimeni nu va ghici primul meci care va fi găzduit acolo
7
Daniela Crudu și Mădălina Pamfile au apărut pe gazon la Botoșani
5
Gafă sinistră, în direct, la nunta verii în fotbal: „Aici vor avea loc funeraliile căpitanului naționalei!”
5
A treia dronă doborâtă de un avion F-16 în spațiul aerian românesc în ...
Libertatea
Jaf de peste un milion de lire în UK: cum au spart patru români 449 de ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Tutor 3.0, noul sistem care monitorizează șoferii pe autostrăzile din ...
Libertatea
UITE ACUS ACUS FETELE SE DAU CU RUJ MUIIIIIIIIIIEE UUUU,CLUJJJJJJJJJJJJJJJJ
Nici chiar așa, hegemonia e gata stoarsă.:)) Felicitări , sunteți campioni, pezevenchilor. Lăsând la o parte glumele uneori deplasate, injuriile uneori de-a-mpulea, meritați acest titlu. Felicitări, încă odată. Bucurați-vă, aveți motive.
impecabil, merita in finala. doar tipa din ireland a fost peste paula si ovi, in opinia mea. restul au fost si ei, pe acolo. m-au dezamagit profund grecii.
:)))))))) Se pare ca am declansat o adevarata ofensiva de jocuri de cuvinte, unul mai smart ca alrul:))) Congrats:)))
Vorbeste marele suporter stelist, pe care doresc sa-l intreb la cate meciuri de-ale Stelei a fost? Lasa-l pe ala cu Hertha jucat la Berlin, ala nu se pune.
Felicitari stelistilor bucuresteni ! Pentru stelistii de mina a doua din Ardeal nu stiu ce sa spun . Pentru stelistii de mina a treia din Muntenia la fel ! Ceilalti nu exista . Dupa parerea mea cel mai influent jucator al stelei in acest campionat a fost Tanase . Apropo nu am urmarit decit 10 minute la final pentru ca nu ma mai intereseaza liga 1 mai deloc .. Frumosi clujenii aia din tribune . Albi . Pa.
femeia cu barba ce a facut :)?
Dar si cel/cea din Austria!
break simona halep in setul decisiv..4-2
`Este o bataie de joc faptul ca securistul ala colorat este in libertate. A furat statul roman la greu! mortii lor cu justitia lor politizata !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.