Alte știri din fotbal
CFR Cluj nu mai scapă de necazuri: impresarul mijlocașului solicită insolvența clubului! + Ziua Z în Gruia pentru plata datoriilor de peste un milion de euro
0
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
2
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Știri din fotbal internațional
Bosniacii acuză: „Un soldat ne-a spionat antrenamentul pentru Gattuso!”
0
Ronald Koeman îl avertizează pe starul naționalei Olandei: „Timpul se scurge”
0
Real Madrid îl amenință cu tribunalul: „Povestea lui cu Mbappe este total falsă! A lezat grav imaginea clubului”
0
Casa Albă, anunț despre participarea Iranului la Cupa Mondială: „În acest moment ne așteptăm la asta”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Resursa rară găsită în vechile mine din Apuseni. Ignorat mult timp, telurul ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
E prea dimineata pentru astfel de specimene. Mai era unul ieri cu nick-ul 14mai1948, i-am explicat frumos ca se castiga greu la Piatra Neamt, el credea ca il iau la misto. Uite ca am avut dreptate :)
Asta am incercat sa le explic intr-un comentariu postat mai devreme. Este bine totusi ca imi confirma spusele mele,
Unor primate ca tine degeaba le explici, ele inteleg doar auh auh auh. Pana la urma te inteleg, tii cu o echipa mica, cu putini suporteri, ce se face de rahat in Europa tot timpul.
Ce replici ai, sigur esti nascut in 82 ? Dar e bine, confirma ce spun. Intr-o multime gasesti sunt tot felul de oameni, prosti, isteti, etc. Voi sunteti putini, foarte putini, dar toti sunteti prosti, de la primul pana la ultimul.
Tu esti pe conceptul "putini si gay " ..fiecare cu fiecare ;)))
AI IEST DIN CANAL?
PRECIS STAI PRIN DOMNESTI
Intr-o multime gasesti tot felul de oameni. Voi sunteti putini si toti prosti.
DECI................steaua=multi da' PROSTI!
Ba daca erati mai buni decat dinamo.......ne dadea-ti 3 goluri cu tot cu arbitrii si daga...dar asa......mucles
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.