Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
2
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
3 transferuri pentru care negociază în aceste ore Rapid + Victor Angelescu a spus și ce se întâmplă cu fiul lui Șucu
2
Știri din fotbal internațional
Lionel Messi va juca a treia lui finală de Campionat Mondial: un singur jucător a mai făcut-o
0
Harry Kane, „săgeți” către Thomas Tuchel: „La acest nivel, nu este suficient”
0
Nu aruncați apa din cădiță! Messi înfruntă o Spanie cu departament de HR » 6 idei după semifinalele CM 2026
0
„4 ani de suferință NU contează! CREDEM în continuare” » 20 de coperți de ziar senzaționale din lume! Ce a putut titra Ole Argentina
0
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Cât câștigă, de fapt, un dealer auto dintr-o mașină second-hand? ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
vorba ta ,nu are medicament
Asta a zis și maestru Dinu, iar după jocul vostru de ieri, întradevăr așa a fost !
GeSePeule, cine are grija de clasamentul Ligii la voi, Stevie Wonder ? Dinamo e pe 6, nu pe 5 ! In fiecare etapa aveti maaaari intarzieri sa actualizati banalul clasament !
Intr-o multime de oameni este normal sa existe si cativa prosti, insa, voi sunteti putini si concentratia de prostime este de 100%
si ce se bucurau cainii dupa meciul cu noi, credeau ca ei sunt buni, de fapt balaj si jocul slab al Rapidului
Grea e viața de câine în ziua de azi... auzi la ei, cică noi batem numai echipe mici... dar ei nu le bat nici pe alea...... greu... greu.... greu e să fii câine ! Muahahahahaha ! : ))
Cand "sampania" nu e, nimic nu e! Blatul in care dinamuu nu a reusit sa inscrie, chiar daca Ceahlaul a mimat fotbalul... Fara borcea spaganel, dinamuu este o echipa anonima, asa cum este si in cupele europene, acolo unde "sampania" lui spaganel nu a reusit sa ajunga...
bine ca ati fost voi in stare sa bateti pe u cluj,cand era mopul la conducere,acum cu ce echipa mai jucati sa vin ea patron?nu va este rusine sa jucati in familie? sTEAUA=MULTI SI PROSTI!
Ignora-l pe schizo !
Pe ala nici Dumnezeu nu-l mai vindeca !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.