Alte știri din fotbal
Reacția conducerii U Cluj după scandalul-monstru cu Bergodi protagonist: „A lăsat de dorit, nu e normal”
0
Daniel Oprița, un car de nervi: „Mi-am dat demisia! Aștept decizia clubului” » Atacă unii jucători: „Își bat joc de Steaua! Să nu mai intre în vestiar”
0
Surpriză înainte de CFR Cluj - FCSB » Ce se întâmplă cu Arnold Garita
0
Dragoș Nedelcu, prezentat oficial la noua echipă: „Un jucător cu experiență la cel mai înalt nivel”
1
Știri din fotbal internațional
Toate reflectoarele pe Radu Drăgușin » „Să vedem dacă gladiatorii vor fi fericiți și la Florența”
0
Erling Haaland i-a șocat pe fani cu noul look înainte de primul meci din Premier League
2
Președintele lui Inter i-a dat Barcelonei răspunsul în cazul lui Lautaro Martinez
0
Istvan Kovacs, delegat la duelul din play-off-ul Ligii Campionilor
0
Lifestyle
Una dintre cele mai sexy cântărețe din România a făcut show, înainte de UTA - Corvinul: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
8
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Prețuri carburanți, duminică, 23 august 2026. Cât costă un litru de benzină ...
Libertatea
Ce faci dacă te trezeşti brusc cu un pieton în faţa maşinii. Analiza ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Sectorul A7 Adjud – Bacău va deveni a patra cea mai lungă inaugurare de ...
Libertatea
ALA AL LUI LUCESCU SENIOR?..:))))))
au fost, amândoi, în nota echipei. Modești. ...off topic: 28 de mii de fani la antrenamentul Galatei.
El și-a făcut treaba, a pasat, a făcut pressing și a alergat 10 km ca un bun fotbalist. N-a fost decisiv. Decisiv a fost Smolinski, sau cum îl cheamă, a ratat victoria. ))
Rapid
:)))))))))) METRE.. DE ORIUNDE AI MASURA GAURA..TOT NEAGRA IESE..MERCANTILISM SI ATAT DE 30 ANI APROAPE..ZI TU O ECHIPA CARE A JUCAT FOTBAL IN ULTIMII 30 DE ANI..? NU UN MECI..UN CAMPIONAT ..MACAR?
întâi să vă văd cu CFR-ul și dup-aia mai ”negociem” ce vom face între noi
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
un jucător bun își face treaba în orice sistem. Băluță are potențialul unui astfel de jucător. Cu psihicul s-ar putea să fie o problemă. Poate e vorba și de bani. Cine știe...
BLA BLA BLA..FOTBALUL DIN RO E NULA..DE CAND FAMIGLIA ALUIA NASCUT IN BARACILE DE LA ..ZAGNA VADENI-BRAILA.. A INTRAT IN FOTBAL.. AMIN CU HALE..LUI A..
Ok, să zicem ca băieții se vor revanșa în fața suporterilor luptând, din nou, contra CFR-ului (pe care i-au mai bătut pe noul Oblemenco, relansând campionatul)... Dar dacă cu Fîcîsîbî vor rata, "din nou", ocazia de a demonstra că respectă Craiova fotbalistică, atunci din idoli ai tribunei vor deveni mercenari, asemenea multora din fotbalul de azi (de la noi și de aiurea). Suporterii vor proceda în conseciință
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.