Comentarii (92)
el.pistolero
el.pistolero  •  20 Aprilie 2015, 10:04

Primaria Basescu Targu Mures care finanteaza ilegal prin coruptie si abuz in serviciu clubul sintetic de fotbal a beneficiat de 12 rezultate viciate de arbitri. Steaua furata de arbitrii lui Burleanu meci de de meci pe fata. Burleanu a fost decorat la doar 25 de ani de Basescu si promovat consilier prezidential unde a fost instruit sa fure, sa minte, sa incalce legea, sa isi bata joc de oameni. AXA CORUPȚIEI IN FOTBAL: BĂSESCU - BURLEANU - PARTIDUL CORUPT PRIMĂRIA TÂRGU MURSE .

833960940028375
Cridon Gheorghe  •  20 Aprilie 2015, 10:04
Postat de new_philips pe 20 Aprilie 2015, 09:58

acum fix un an a fost un meci la Galati, Otelul - Steaua(asa se chema atunci), cand s-a gresit mult mai evident in favoarea Stelei. Tin minte cum l-a calcat pe gamba Pintilii pe Cooper sub ochii arbitrului si n-a luat nici galben, iar la pauza comentatorul din studio(Vali Moraru) a zis ca nu a mai vazut de 25 de ani asa ceva . A doua zi...3 randuri despre arbitraj.

cum adica de ce trebuie sa bati ultimul loc ?(atunci de ce mai joci si de ce mai sunt 18 echipe) si apropo de ce nu comentezi si penalty ul cadou din minutul 95 putea fi 2-2 (nemeritat) ...daca nu tragea opincaru in bara !!! Hent n-a fost avea mana lipita, a tras stelistul in el, jucatorul de la Otelul si-a aparat fata atata tot !!! merita Prepelita al doilea galben la fautul pe gamba din minutul 56 si pentru desele proteste !!!

chronic
chronic  •  20 Aprilie 2015, 10:02
Postat de zidane92 pe 20 Aprilie 2015, 10:01

Radem noi radem dar tare imi e frica ca Stoican pe banca reprezinta garantia singurei victorii pe bune a stelei pana la finalul sezonului! Deja au 3 meciuri acontate :cu chiajna,brasov si U ! Toti banii pe steaua la meciurile astea!

Postat de chronic pe 20 Aprilie 2015, 09:59

toata lumea spune ca jocul stelei sufera...nu mai sunt aceeasi jucatori....dar da-ne ce e al nostru...de ce ne fura toti meci de meci?! de ce tg mures e ajutata meci de meci?! de ce pe popa il opreste cu astra cand era cu 1 m in spate....de ce pe astia de la otelul ii lasa cu offside?! de ce ? de ce? de ce? asta ce spune?!

Pentru ca...karma is a bitch. Aminteste-ti si de favorurile de care ati avut parte, nu va mai lamentati...nu ma astept sa fii obiectiv si accept ca exista si interese, dar eu ma refer la un singur lucru: cum sa te smiorcai de arbitraj cind joci cu o echipa practic retrogradata?

new_philips
new_philips  •  20 Aprilie 2015, 10:02
Postat de disclosure pe 20 Aprilie 2015, 09:59

Ai dreptate. Acum se numeste FC Steaua Bucuresti , nu Steaua , jesus... Vali Moraru e un ***.

nu ma asteptam sa recunosti. De fapt, nici nu cred ca stii despre ce meci vorbesc. Poate, pentru tine, cand steaua e favorizata, e ok, cand nu, hai sa zbieram!

zidane92
zidane92  •  20 Aprilie 2015, 10:01
Postat de mariuss72 pe 20 Aprilie 2015, 09:54

Sa iei bataie acasa de la ultimele clasate, Rapid si Otelul, asta spune multe...si sa mai dai si vina pe arbitraj, asta spune tot.

chronic
chronic  •  20 Aprilie 2015, 10:01

mai rau ca 2 penaltiuri si gol din offside??? cum ma s-au scris 3 randuri?? anul trecut s-au facut emisiuni cu cum e steaua ajutata de arbitrii...se dadeau scoruri 20-2.....desi numai la meciul cu cfr steaua fusese oprita eronat de 3 ori cu offside!!!

new_philips
new_philips  •  20 Aprilie 2015, 10:00
Postat de el.pistolero pe 20 Aprilie 2015, 09:55

Cine finanteaza Targu Mures din banii publici prin coruptie si abuz in serviciu ? PARTIDUL BASESCU. Unde a lucrat Burleanu? Consilier prezidential la Cotroceni, instruit personal de Basescu in furt si coruptie. AXA FURTULUI IN FOTBAL - BASESCU - BURLEANU - PRIMARIA TARGU MURES.

iti amintesc ca , dupa revolutie, steaua a fost finantata de oameni care au prejudiciat statul , Paunescu si Becali. Au furat statul si din acei bani, sau din altii obtinuti pe baza celor furati de la stat, au finantat steaua.