Alte știri din fotbal
Gigi Becali a numit Dinamo - FCSB „un meci de 10 milioane de euro”, dar realitatea e alta
0
Iată primele 4 măsuri anunțate de Pancu la Rapid: „Am discutat deja cu Dan Șucu. E gata de luptă”
2
Sold-out în 15 minute la Dinamo - FCSB!
0
Directorul GSP i-a spus lui Pancu, în direct, cum vede numirea lui la Rapid + Primul „transfer” rezolvat? „Am înțeles că vine”
3
Știri din fotbal internațional
Au intrat în cursă pentru a-l aduce pe Cosmin Olăroiu
0
Vrea să-l aducă înainte de Mondial » Chivu face presiuni pentru transferul fotbalistului-revelație din acest sezon
4
Pep Guardiola, așa cum nu l-ai mai văzut » Fiica lui a postat imagini rare cu el din tinerețe: „Așa arăta? Incredibil!”
0
Benfica vrea să-l înlocuiască pe Jose Mourinho cu un antrenor din Premier League
0
Lifestyle
Noul Ferrari Luce, primul model full-electric din istoria mărcii italiene, a fost dezvăluit în prezența președintelui Italiei
1
Pep Guardiola, așa cum nu l-ai mai văzut » Fiica lui a postat imagini rare cu el din tinerețe: „Așa arăta? Incredibil!”
0
Ilie Dumitrescu i-a fost alături fiicei lui la ceremonia de absolvire a facultății: „Am trăit niște momente de nedescris”
1
Din cauza ei, nimeni nu s-a uitat pe teren la Roland Garros: a apărut într-o ținută provocatoare
0
Există 151 sporuri în sistemul bugetar, eliminăm 87 dintre acestea, susține ...
Libertatea
Sfârșit de eră: cel mai aglomerat aeroport din lume se închide definitiv ...
Adevărul
Antonio Colamonici, antrenorul de aur al României la Jocurile Olimpice, ...
GSP SPECIAL
Cine sunt românii care conduc filiala firmei americane ce a semnat un ...
Libertatea
voi credeti ca politica din romania graviteaza in jurul stelei? sau biserica? sigur la steaua s-au gandit cand au numit procurorul general :)) si game of thrones tot din cauza stelei s-a facut :))
da....dar ce te faci ca acum ...de alaltaieri parca,kovesi este angajata rcs-rds.....care este fix a lui teszari.......acest individ care a pus monopol pe piata de distributie tv/net cu ajurorul chiorului de la cotroceni prin intermediari gen giovani (ala care a avut mtv apoi 1 music chanel si pe care le-a vandut rcs-ului) iubitul ioanei basescu si prieten bun cu teszari
Vecin de salon cu tine?
Ziar de 'rahat'...daca Steaua nu va activa in liga 1 si in cupele europene voi astia jurnalistii lui peste nu ve-ti mai avea loc de munca pentru ca nu mai citeste nimeni ziarele,siturile...etc.de sport tinand cont ca 80% dintre cititori sunt stelisti. O tot dati cu 'precedentul Fenerbahce" dar ascundeti adevarul. Fener a participat direct la 15 meciuri 'blatuite' pe cand Steaua a premiat o echipa retrogradata matematic(U'Cluj)sa joace fotbal si sa incerce sa castige meciul cu CFR !! Blat si Mita in sport inseamna cand platesti o echipa sa se lase invinsa.Daca Becali este vinovat de ceva,este de EVAZIUNE FISCALA nu de MITA cum vreti voi.Ziaristii lui PESTE !
La pagina 108 din cartea fostul sef adjunct DIICOT , Ciprian Anastasiu omul spune asa : "Eduard Kovesi – fusese racolat de spionajul maghiar si era urmarit si filat de noi , un dosar voluminos" ! Anastasiu spune ca desi la informat pe Basescu sa nu semneze numirea lui Eduard Kovesi , a fost in zadar . Ulterior fostul sef adj DIICOT Ciprian Anastasiu a fost asasinat pt tupeul ca si-a facut datoria la DIICOT ! ______________ Vai mama ei Romania ce rahat a ajuns .
ahh ca mai citeste articole de pe aici si eventual mai vede 2-3 comentarii asta e alta treaba, dar de aici pana l-a facut cont si postat pe aici e cale lunga, pe bune ce sa vada aici? delirium tremens si injuraturi? come on :)
Sabin Gherman ala cine mai ii ? :))) Ce afise bre ... eu nu am vazut nici un afis :)))
sigur ca e important, e o pierdere imensa, pemntru echipa, pentru suporteri si mai ales pentru ojer care ar pierde zeci de milioane! asta da lovitura:)) dar priveste lucrurile ca atare, si daca e sa se intample, ce? vine sfarsitul lumii sau ce? 5-6 milioane le avem doar de la liga si din bilete, nu-l plange pe ojer de bani! pana acum a mult clubul de bani, doar nu-l crezi ca e pe minus?:)) sa nu mai zic ca daca vinde un chiriches si un bourceanu de ex ia 7-8 bulioane, echipa ramane in mare parte aceeasi, ma refer mai ales la tineri talentati pe care ii avem si valorosi in acelasi timp!
perfect:))) muahahahaha:))....s-a dus norocul vostru pe care l-ati avut in ultimii ani...MA BUCUR ENORM!!!
Doamne sfinte, jalnic !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.