Comentarii (7)
danut1971
danut1971  •  21 Noiembrie 2016, 12:13

iarasi a fost ajutata fcsb-ul de fluierasi chiar si indirect! rusineeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

1025196294175439
Stolojan Claudiu  •  20 Noiembrie 2016, 23:43

Prea multe *** in campionatul nostru... la orice atingere se arunca ca in bazin... asta nu e fotbal. M-am uitat la Arsenal cu Tottenham... bagau baietii material, dar nu se tara nici unul pe jos... interesul lor era sa joace faza, nu sa cerseasca faulturi. In fine... :)

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

samertx
samertx  •  20 Noiembrie 2016, 22:47
Postat de samertx pe 20 Noiembrie 2016, 22:29

ITS Ok, Ocklahoma, nu-i treaba nimănui!

Chiar eram curios. Dacă îi zici unuia nervos că-i din America ai parte de liniște vreo nșpe minute și nu te mai agasează!! :))

samertx
samertx  •  20 Noiembrie 2016, 22:29
Postat de arsenie_b pe 20 Noiembrie 2016, 22:20

Pai chiar este inteligent.. dar nu pentru faza penalty-ului.. Acolo a fost fault clar. Putina fortare, poate. Dar toti jucatorii fac asta, sau aproape toti

ITS Ok, Ocklahoma, nu-i treaba nimănui!

arsenie_b
arsenie_b  •  20 Noiembrie 2016, 22:20
Postat de samertx pe 20 Noiembrie 2016, 22:10

Alibec ne-a arătat că este foarte inteligent și că este un jucător extraordinar", a zis Zotta la Dolce Sport.

Pai chiar este inteligent.. dar nu pentru faza penalty-ului.. Acolo a fost fault clar. Putina fortare, poate. Dar toti jucatorii fac asta, sau aproape toti

samertx
samertx  •  20 Noiembrie 2016, 22:10
Postat de arsenie_b pe 20 Noiembrie 2016, 22:09

"Alibec si Zotta fac front comun" :))))))))))))))))))))) Pe bune??? Asta e titlu, mai oameni buni? Ce treaba au unul cu altul? Alibec e jucator la Astra si e normal sa spuna ca a fost penalty (chiar a fost, s-a vazut si de pe Marte), iar nea Zotta e un fost arbitru aservit lui nea Georgica Copos. Daca tot voiati sa pomeniti de frontul comun, puneati parerea lui Zotta langa cea a unui alt arbitru, gen nea Porumb sau Cracilescu

Alibec ne-a arătat că este foarte inteligent și că este un jucător extraordinar", a zis Zotta la Dolce Sport.

arsenie_b
arsenie_b  •  20 Noiembrie 2016, 22:09

"Alibec si Zotta fac front comun" :))))))))))))))))))))) Pe bune??? Asta e titlu, mai oameni buni? Ce treaba au unul cu altul? Alibec e jucator la Astra si e normal sa spuna ca a fost penalty (chiar a fost, s-a vazut si de pe Marte), iar nea Zotta e un fost arbitru aservit lui nea Georgica Copos. Daca tot voiati sa pomeniti de frontul comun, puneati parerea lui Zotta langa cea a unui alt arbitru, gen nea Porumb sau Cracilescu

Comentează