Alte știri din fotbal
Sabău transferă din Franța! Farul s-a înțeles cu un mijlocaș format la Marseille și Nice
0
Rapid a anunțat două despărțiri dintr-un foc
0
Iată noul staff tehnic de la Dinamo! Ei îl vor ajuta pe Nuno Campos
0
Craiova a anunțat despărțirea de încă un fotbalist din echipa de titlu: „Vasile, tu ești buburuza noastră”
4
Știri din fotbal internațional
Jurgen Klopp atacă FIFA în plin Campionat Mondial: „Fotbalul este ostaticul unor oficiali din birouri cu aer condiționat”
0
Carlo Ancelotti a dat vestea așteptată de toți brazilienii: care e starea lui Neymar
0
FIFA a impus naționalei de la Mondial să își schimbe echipamentul: le-au interzis cele 7 stele
0
Haitian de națională, trecut prin România, ne explică secretele țării-fenomen de la Campionatul Mondial: „Sunt câteva lucruri care ne fac unici. Și nu avem slăbiciuni”
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
All inclusive sau doar cazare: cât cheltuiești pe zi în Grecia, Italia, ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
Zece elevi de clasa a VIII-a vor da și Evaluarea Națională și Bacalaureatul ...
Libertatea
Acest sistem este o porcărie Viitorul era campioana de mult.
Crezi tu ca are demnitate?
Cum te simți când ridici trofeul ăla de 15 kile? :))
E o campioana mincinoasa. De jucat nu mai joaca nimic in ultima vreme , a profitat de faptul ca adeversarii din vreo trei meciuri de pe final au stat capra au castigat ultimul meci dintr-un penalty care nu a fost si dupa un regulament eronat interpretat. Il simpatizez pe Hagi dar echipa e subtire rau si nu arata nimic pe plan fotbalistic.
Gigi nu mai vorbi aiurea si te lasa influentat de acest Mita,un om de nimic.Trebuie sa stim sa pierdem cu demnitate,trebuie sa recunosti ca ai gresit tinandu-l antrenor pe Reghe.Felicitari Viitorul si lui Hagi pentru ceea ce a facut alaturi de acesti tineri care speram sa promita in Viitorul apropiat.
E destul de ciudat. Stie cineva daca steaua avea dinainte pregatita vreo coregrafie, ceva, in cazul in care ar fi castigat titlul? Ca Viitorul avea...
10 ani fara campionat pentru rinamo si inca numaram
Campionii ploii.
se duc sa sarbatoreasca la Izvor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.