Alte știri din fotbal
Cele 2,5 milioane de acțiuni ale lui Mircea Lucescu au fost transferate
0
Pus pe liber, Elvir Koljic semnează » Va fi coleg cu un alt fost rapidist
0
„Este momentul perfect să arate nivelul” » Nuno Campos, încrezător înaintea derby-ului cu Craiova
0
Cristiano Bergodi despre adversara din Norvegia pentru retur: „Poate câștiga campionatul în România”
0
Știri din fotbal internațional
Recordul Guinness, aproape să fie doborât » Peste 23 de milioane de oameni cer excluderea Argentinei de la Mondial
0
Dorit selecționer, Pep Guardiola le-a dat răspunsul clar italienilor
0
Rezultat mincinos?! » 10 concluzii după dezastrul FCSB - FK Auda: unde a fost slab Boutoutaou și cine i-a terorizat pe roș-albaștri
0
Chelsea bifează un nou transfer spectaculos după Mondial
0
Lifestyle
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
4
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin
3
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht, alături de Isabel: „Viața s-a schimbat și îmi place!”
1
Filmul dronei doborâte la Buzău: MApN explică cum și de ce a decis pilotul ...
Libertatea
Planul secret pentru „Santinela NATO” la Marea Neagră. Obstacolul ...
Adevărul
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul ...
GSP SPECIAL
SURSE Război politic total. PNL pregătește trimiterea acasă a garniturilor ...
Libertatea
ah in ghencea batem sigur. voi nu avetzi atata ambitie cat noi. oricum e pacat de punctele pierdute. pacta ca sustinem o echipa de imbecili. nu stiu ce asteapta uhrin dar mijlocashii centrali si atacantzii nu joaca NIMIC de 5 etape.
Alta UMILINTA!!!!!!!!!! .....si voi,amaratilor, vreti sa castigati in Ghencea ????? =)))
Acesta este oful lui IANCU, mai nou....:))) "Jucătorii mei vor avea 35.000 de euro pentru 12 puncte. Aş da prime şi mai mari dacă aş învinge în Ghencea. Îmi doresc ca după meciul cu Poli, Steaua să piardă titlul", a spus Iancu la Special!
hei.. cine are cosmote va rog sa imi spuneti si mie.. k voi pleca de acasa si vreau s stiu ce face gloria buzau !! va sun eu dak aveti cosmote va rog!!!!
necazul lui iancu= bucuria mea . bravo otelul. pacat ca n-ati tras cu dinamo
Inteleg ca un jucator poate avea zile proaste si ca echipa poate suferi...dar ce nu inteleg este totala indiferenta a majoritatii jucatorilor in meciurile de afara fata de noi publicul care ne punem inima si sufletul la bataie,este adevarat si faptul ca prea i-am unflat in valoare si ca prea asteptam totul de la niste fotbalisti aproape ratati....de fapt nu facem decat sa ne mintim pe noi insine...dam declaratii peste declaratii dar de fapt suntem un mare zero
Otelul incet incet isi revine....atentie oltenilor ca venim peste voi >:)
Iancule, ce ziceai? Cate luati in Ghencea?
VA RUPEM CU BATAIA IN GHENCEA BOSCHETILOR!
hei.. cine are cosmote va rog sa imi spuneti si mie.. k voi pleca de acasa si vreau s stiu ce face gloria buzau !! va sun eu dak aveti cosmote va rog!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.