Alte știri din fotbal
Locomotiva Universitatea Craiova lasă în gară vagoanele de la CFR Cluj » Clasamentul în play-off „se rupe”
7
Moment rar: ce execuție magistrală a reușit Anzor în Universitatea Craiova - CFR Cluj
0
Noi proteste la adresa modificărilor Legii 4, la Craiova - CFR Cluj: „Întrebați cetățenii ce să schimbe la Jandarmerie”
0
Rapid îi dă replica lui Nistor, după atacul de nicăieri: „Total deplasat, n-ai voie ca fotbalist!”
2
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Coșul de cumpărături pentru Paște, mai scump cu 10-15% față de anul trecut: ...
Libertatea
Trump amenință că va „șterge Iranul de pe hartă”: „Poate fi eliminat într-o ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
Cinci experți de top explică de ce Statele Unite își vor pierde dominația ...
Libertatea
De ce nu fcdb? CS Dinamo joaca in liga a 4-a. fcdb s-a nascut la initiativa securistului anghelache in 2012.
resemneaza-te, Steaua nu mai exista de mult. ca gigist, le zici bine, parca ai fi khal, bakunin si milne, adica tot tu. multumiri si tie si celorlalte fete ale tale pentru prezenta pe articole despre Dinamo Bucuresti, cea mai titrata echipa in activitate din Divizia A. condoleante pentru moartea subita a clubului Steaua, elimina confuziile cu gigismul si fecesebismul si nu iti pierde speranta : chiar si in Onoare, e bine daca Steaua se reiinfinteaza !
Pentru a realiza ridicolul PCH doar un scurt comentariu: Steaua joaca in preliminariile CL cu Man City, una dintre cele mai bune echipe din lume, cu un super antrenor si un buget stratosferic, pe Arena Nationala. Dinamo care nu mai stie de mult cum arata o competitie europeana, fiind in insolventa si iesind fraudulos din acea stare, incearca sa fie si ea prezenta la un astfel de eveniment, cu care nu avea legatura si la care nu a fost invitata. Si atunci PCH, cu o creativitate geniala (ha, ha,ha) face cheltuieli si eforturi sa introduca in stadion un mesaj infantil, penibil Doar Dinamo!!! doar dinamo ce? unde? cum? Poate doar Dinamo in afara Europei, sau Doar dinamo se face de ras, sau Dinamo doar in peluza ca pe teren sunt cei care merita. In sfarsit o initiativa ridicola care spune totul despre gradul de frustrare a unor catelusi ce latra in pustiu de zeci de ani. Noroc ca mai au cate un meci cu Steaua si mai simt si ei, indirect, emotia cupelor europene. Doar Dinamo Bucuresti de ras esti!
Esti complet dezinformat la fel ca toti fcdb-istii!!! Becali a platit de trei ori cele terenuri si in plus a si facut puscarie de aceea nu a mai acceptat sa plateasca in 2013 cand csa mapn i-au cerut sa plateasca 40000 de euro pe meci! http://www.romaniatv.net/detalii-uluitoare-in-dosarul-terenurilor-mapn-cum-l-a-pacalit-statul-pe-becali-si-ce-nu-i-au-spus-a_134250.html
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
intelegi foarte bine. fiecare si-a negociat contractul. se platea in contul acelor terenuri de la armata primite moca de gigi, de pe urma carora a devenit milioanar in dolari. daca primeau si aia de la Dinamo niste terenuri moca ar fi trebui sa cotizeze si ei inzecit. tu cum crezi ca se spala banii in RO ?
Khazarule , ce nu-ti convine ? Auzi la balkanistul asta , drept de autor . Hahahaha hahahaha
Astia cersesc la tv acum . Documentarul " n*** " .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Buna ziua, Avand in vedere obiectul principal de activitate al dumneavoastra, sunt increzator ca sunteti familiari cu conceptul de “drept de autor”. Din stintagma “posted by Gazeta Sporturilor” eu inteleg ca aveti aceste drepturi de autor. In caz contrar, va rog pe aceasta cale sa faceti rectificarile pe care le considerati necesare. In functie de raspunsul dvs, vom stabili cum procedam. Toate cele bune, Laviniu Lazar
Sa intelegi ca Steaua platea 36000 de euro pe meci in timp ce fcdb 1948....2500!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.