Comentarii (107)
titelb
titelb  •  09 Noiembrie 2013, 09:18

mecuri 12-8 pucte castigate cu arbitri: 1.Petrolul -avram (minutul 45, henţ în careu Rus, avram nu vede penalty, minutul 52, fault grosolan la Alcenat, Bălgrădean primeşte doar galben în loc să fie eliminat); 2. Otelul- crăciunescu (penalty pentru dinamo in meciul cu Otelul la un fault in afara careului); 3. Brasov - balaj (penalty refuzat pentru Brasov minutul 87, la scorul de 2-1 ); 4. Concordia - bocaneala (lovitura libera Tucudean loveste cu mana 2-1 cu Chiajna)

alpin
alpin  •  09 Noiembrie 2013, 09:18

Articol scris la comanda! Plin de minciuni si dezinformari. Chiar daca Djokovic l-a atins pe Matei, acesta nu a cazut din aceasta cauza; se vede ca a bagat intentionat piciorul intre piciorul sarbului si minge si a vrut sa continue actiunea. A ezitat putin, apoi s-a aruncat in careu, asteptand o eliminare. Trebuia dat galben pentru simulare!!! Iar reluarile dovedesc clar ca Rada nu l-a vazut pe cel lovit, el fiind faultat grosolan de Tucudean!!! Cojocaru a arbitrat cu legitimatia lui Dinamo pe piept!!!

georgeudrescu
georgeudrescu  •  09 Noiembrie 2013, 09:15

doua observatii : 1. e clar ca staua se teme deja de revenirea lui dinamo si a platit arbitrul 2. de ce e dinamo cfr derby?