aius  •  29 Iulie 2018, 07:43

Alibec a intrat in min.82, iar in foto ceasul arata min 77. !!!!Ziar tare, ce sa mai !Plus ca antrenorul ,,Malarasanu,,...

markksson
markksson  •  28 Iulie 2018, 23:31

Interesant cum Alibec ar fi putut egala, dupa ce a fost introdus in teren in 82'. Desi, dupa articol, era 1-1 din 81'. Intr-un cuvant ... varza. "Măldărășanu a forțat. L-a trimis în teren pe Denis Alibec în minutul 82. Vârful venit de la FCSB a avut șansa să egaleze. A executat o lovitură liberă de la marginea careului de 16 metri, direct în zid. Golul de un punct a venit din penalty, în minutul 81. Albanezul Llullaku a executat impecabil."

samertx
samertx  •  28 Iulie 2018, 23:08

Meci disputat, frumos. Stoican se maturizează, iar Măldărășanu pare că debutează la o echipă valoroasă -mă rog, atât cât ne lasă etalonul ligii întâi- cu scouteri buni și conducere ambițioasă. :))

merace
merace  •  28 Iulie 2018, 22:57

dar 1-1 e echitabil, si Astra arata bine pe moment, cu victoria acasa cu FCSB si egal la Iasi. Alibec inca nu e clar ce aport va avea, dar parca promite.

merace
merace  •  28 Iulie 2018, 22:54
Postat de blocatu pe 28 Iulie 2018, 22:48

e unu sigur care urla de o ora ma, nu sunt mai multi!

pesemne e un obsedat suparat pe Alibec fiindca a ratat un bilet la un meci unde a ratat Alibec golul decisiv! :D

blocatu
blocatu  •  28 Iulie 2018, 22:48
Postat de baruch pe 28 Iulie 2018, 22:47

ha, ha, ce-l injura moldovenii :) "alibeec, rataaatule!"

blocatu
blocatu  •  28 Iulie 2018, 22:47

Exasperant de enervant moldoveanul ala prost care urla de un sfert de ora "Alibeeec, ratatuuuule!" *** , mai razes!

baruch
baruch  •  28 Iulie 2018, 22:47

merace
merace  •  28 Iulie 2018, 22:44

1-1 Iasi-Astra, si se pare ca intrarea lui Alibec chiar a revitalizat jocul Astrei. Poate pe asta s-a bazat Niculae, stiind ca la Astra Alibec a avut randament bun in anul cand au luat titlul, iar echipa are incredere in el. La FCSB, Alibec era doar un nou venit adus de patron de la rivalele din Liga, dar nu s-a adaptat, sau poate nici nu a fost ajutat de catre colegi sa se adapteze. La Astra e acasa iar.

baruch
baruch  •  28 Iulie 2018, 22:42

amuzant e ca alibec, la 100 kg "in viu", ca sa zic asa, si dupa un an de pauza, e totusi cel mai bun jucator de pe teren.