Alte știri din fotbal
Un jucător din Generația de Aur a preferat să se uite la un alt meci în timpul partidei Slovacia – România: „Mi-e rușine”
0
Ministrul Apărării a găsit PRĂPĂD la Steaua: „La CSA, avem de 2,4x colonei mai mulți ca la Infanterie”
4
Un „câine roșu” din Generația de Aur a pus gând rău dinamoviștilor: „Nu mai știi care e Dinamo și care e Steaua”
0
Ministrul Apărării a anunțat singurele două SOLUȚII găsite ca CSA Steaua să promoveze în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Federico Valverde s-a temut că va fi dat afară de Real: „Am fost devastat după ce l-am accidentat”
0
„Aroganța” lui Montella, după ce l-a învins pe Lucescu: „Primul antrenor străin participant la Euro și la Mondial”
0
Tuchel avertizează » Starul lui Manchester City nu are locul asigurat în lotul pentru Campionatul Mondial
0
Oliver Bierhoff comentează dezastrul Squadrei Azzurra: „Italia a rămas blocată în anii '90”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Video viral din Seattle: un bărbat încearcă să împingă un pasager în fața ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Nea jiji cel mai mare hoț al romaniei .....a furat terenurile statului si echipa de fotbal a armatei ...sa speram ca pe 7 mai se va face dreptate.
Singurul vinovat e Burleanu!
D-le Vilmos,in parte, aveti dreptate despre cei nepriceputi care scriu pe aici,dar o tabla plesnita-probabil datorita tensiunilor create -nu reprezinta chiar asa un mare pericol cum sustineti dvs.Nu cred ca sunteti inginer constructor si mai putin unul din cei care au construit aceasta arena din Craiova.Daca ati fi ati stii ca o asemenea constructie imensa mai lucreaza in timp ( si tencuiala caselor se mai plesneste dar asta nu inseamna ca acea casa va cadea pe cei care locuiesc in ea)Important este ca arena este monitorizata si s-a descoperit acea fisura ce va fi reparata fara probleme.Problema de fapt este cu acest asa zis ziar GSP care face din tintar armasar si care in loc sa se bucure ca exista o asemenea arena in Romania-din considerente stiute de noi toti-a scris si scrie in continuare urat despre Universitatea Craiova si tot ce o inconjoara.Se razbuna ca nu mai au acreditare la Craiova ,dar asta se intampla tot datorita prostiilor scrise ,cu rautate despre Universitatea Craiova de-a lungul timpului.Asta asa ca sa punem lucrurile la punct!
Este o chestie normala tehnic la asemenea temperaturi,dar voi "marii specialisti" de la GSP faceti mare caz din asta.Degeaba,tot in faliment ajungeti,tot fara acreditare la Craiova.Sa va fie rusine?De ce nu scrieti si ca a crapat un WC la stadion?
Neaparat ca la olteni? Acum ceva timp ploua in Polivalenta din Cluj!
Intrebare: stiti unde se fac iosifii ?? Raspuns : in ....
O hahaiala de idiiiiot!!!
Ce ai ma cu nea jiji?
Daca era dupa mintea ta de manelist ...trebuia sa puna tabla lindab sau tigla
Voi nu aveti probleme la stadion .....sunteti singura echipa din romania homeless
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.