Alte știri din fotbal
Alegerile FRF au trecut, dar urmează alte episoade în instanțe: „Decent ar fi să-și dea demisia!”
0
„Ne-am înțeles cu Slovacia” » A spus ce se va întâmpla în amicalul de la Bratislava
0
Mircea Lucescu a vorbit cu Jerry Gane și le-a transmis un mesaj „tricolorilor”: „M-a sunat de la spital”
0
Titularul naționalei este incert pentru amicalul cu Slovacia: „Are o problemă musculară”
0
Știri din fotbal internațional
Isterie la Zenica: bosniacii vor avea un fan celebru! » „Vrea să fie martorul unui eveniment istoric în Balcani”
0
Top 5 fotbaliști cu prezențe la Cupa Mondială » Unde se situează Lionel Messi și Cristiano Ronaldo
0
Selecționerul adversarei din Liga Națiunilor amenință: „Fără experimente! Parcăm autocarul și ne calificăm”
0
Ofertă disperată făcută noului manager al lui Drăgușin » 70 de milioane de euro pentru a evita retrogradarea!
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
arata-mi mie un meci in care s-a eliminat un jucator care a scos fanionul, sau ca a dansat samba pe langa el...nu mai exagera, in rest sunt de acord, dar nu arbitrajul e problema voastra ci faptul ca erati lesinati dupa 30 de minute si nu v-ati mai revenit, doar v-ati aparat ca si in meciul cu steaua... altceva e mai grav la rapid decat arbtrajul , nu crezi ?...
Și noi am avut o fază contradictorie la fel ca a voastră, cu arbitru străin, și s-a discutat și despre aia, dar norocul nostru că a fost arbitru străin !
Inainte de primul gol dinamovist a fost fault la pancu la 25 m de poarta dinamovista!
Corect! Dar cand Rapidul se califica in finala Cupei Europei Centrale Dinamo si Steaua nici macar nu existau!
daca e sa ne luam strict dupa regulament: 1. la pecanha a fost fault 2. la grigorie a fost acordat corect penalty. se ia in considerare greseala cea mai grava 3. alexe dupa gol merita doua galbene. unul pentru ca si-a scos tricoul, al doilea pt fanion 4. la pancu a fost vorba de simulare, deci a primit corect galben. 5. ilijosky a cazut prea usor pt a obtine penalty
De ce nu puneti aceasta intrebare si la meciurile stelei? sunteti toti uzi ca e stelutza pe primul loc dar si daca vi se ineaca corabiile ... bai frate tot gesepul sufera ca nu a mai castigat steluta campionatul...va doresc suferinta usoara si sa nu se termine curand!
ORE LUI PANCU DACA II DADEA AL 2 GALBEN
Zotta sa taca. Nu mai tine minte cum trantea meciurile? Cum il fugarea Iorgulescu sa il bata pe teren? A uitat cum fluera pentru Rapid.
respect tie omule pt felul cum gandesti ! ;) d'aia avem asemenea "performante" in afara sau la nationala ! ca uite ce jucatori avem! petarda aia de roman sau cum il cheama, asta de ii ia interviu, are tupeu sa se planga de arbitraj !il sfatuiesc sa vada si el meciul, sa se autoanalizeze si apoi sa faca atfel de comentarii ! jalnic!...si nu e singurul...majoritatea fac asa! castiga o caruta de bani si nu-i justifica !
Gura nu-ți mai tace.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.