Alte știri din fotbal
Scandal uriaș de arbitraj! Marius Avram a dat verdictul: viciere de rezultat la Craiova - Dinamo. Iată de ce Kopic și Florentin Petre protestau vehement!
0
Regele Leu » Nsimba a reușit un gol cât un titlu, cu ajutorul arbitrilor, iar Craiova a răpus-o în ultima clipă pe Dinamo! Clasamentul
49
Titularul lui Kopic, scos de pe teren cu targa, urcat în ambulanță și dus direct la spital
1
Craiova - Dinamo „a explodat” imediat după pauză » Două goluri în două minute
0
Știri din fotbal internațional
Tottenham a dat lovitura pe terenul lui Aston Villa!
0
Giuseppe Marotta, despre Chivu, în seara de titlu: „Trebuie să recunosc, nu ne așteptam”
1
Espanyol - Real Madrid » Un pas greșit al „galacticilor” trimite titlul la Barcelona
0
Inter - Parma: avantaj de două goluri » Milano, pregătit de sărbătoare
7
Lifestyle
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
9
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
10
Cum a ajuns Europa un „vasal economic” al Statelor Unite: regulile stricte ...
Libertatea
Petreceri de 1 Mai pe litoral cu sticle de vin de 6.000 de lei și ciorbă de ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Producția de petrol a României scade în plină criză energetică, iar ...
Libertatea
eu am zis ca Dinamo nu bate pe nimeni dupa intelegerea cu echipa mea.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
dupa pauza, in mod normal, Costel Enache trebuie sa-l introduca si sa le arate Koukou rinamovistilor
??? cu chelsea am jucat in grupele ucl si nu am pierdut cu ei niciodata cu 5-0 sau 5-1. pe haifa i-am eliminat. iar cu city in preliminarile ucl cand pentru aia a reprezentat meciul cel mai important pana atunci(ratarea ucl era dezastru) ,cred ca 5-0 a fost un scor decent,putea sa se termine mult mai rau.
dupa ce o sa se faca 3-0 fac pariu ca prostul din vaslui aka randoom o sa spuna ca dinamo bate cu 4-3...:)
5-0 asa cum v-a umilit si calcat pe cap cine a vrut si cine nu haha wtf. Pai city, haifa, chelsea v-a umilit maxim la 0 si eu nu trebuiau decat sa va bata cu 1-0 da v au umilit cu 5-0 wtf cum vine asta?
deian forever :))
Ratarea de dinainte a lui Bus ..singur cu portarul, imi trezise suspiciuni,insa cred ca ne vom astepta la un scor fluviu...ramane cum am stabilit...Hai Astra,hai cu golul 3...4!.)))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.