Alte știri din fotbal
Mirel Rădoi, întrebat frontal de plecarea de la FCSB: „Acum mă duceam să pregătesc bagajele. E ceva personal”
0
E oficial! Gică Hagi va fi noul selecționer al României » Când are loc prezentarea
0
Cornel Dinu nu e de acord ca noul stadion Dinamo să poarte numele lui Mircea Lucescu: „Sunt departe de cunoașterea adevăratului palmares”
4
FC Bihor - Corvinul Hunedoara, ultimul meci al rundei cu numărul 5 din play-off-ul Ligii 2 » Oaspeții au întors scorul
0
Știri din fotbal internațional
Debarcat în Championship, câștigă ca-n Premier! »115.000 de euro pe meci din drepturi de imagine!
0
Perioadă dificilă pentru Louis Munteanu în Statele Unite » A fost lăsat în afara lotului
1
Everton - Liverpool, primul derby „Merseyside” pe „Hill Dickinson Stadium”
0
Bayern Munchen - Stuttgart în Bundesliga » Bavarezii pot să devină astăzi campioni
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
16
Vremea se schimbă de săptămâna viitoare, o masă de aer rece se va extinde. ...
Libertatea
„Operațiunea Amurg”: Se pregătește o lovitură de stat împotriva lui Putin?
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Căsătoria pe durată determinată, inedita propunere a unei judecătoare. ...
Libertatea
sa-l verifice cineva pe antal inainte sa intre pe teren daca sa incaltat bine.eu cred ca se incalta invers.
aoleuuu ce ocazii a avut Vasluiu... a avut si penalty f clar la Antal.. dar na nu e o scuza... se vede ca nu au atacant.. daca mai era Marius la ei si nu pleca in China parerea mea ca Vasluiu era pe locu 2
Si cronica despre meci cand o scrieti? :))
Ce as putea sa ma bucur la un meci Vaslui - Brasov ??? ...
Voi astia care ati cazut in capcana pariurilor si a fotbalului modern nu mai stiti sa va bucurati de fotbal,sunteti doar obsedati de rezultatul de la sfarsitul meciului!
ASA BA ... sa vina banii la baiatu ... sper sa nu bata Lazio
Hai ba nu se mai termina o data sa stau si eu linistit pana la meciul lui Lazio :))
moldovenii astia chiar nu mai bat pe nimeni:| am pariat pe ei....dar cred ca e pt ultima data cand fac prostia asta.
Daca astia sunt cei mai buni 5 jucatori din Romania...
Ii beton si Bali Bali ca antrenor :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.