Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Spania, la 90 de minute de două recorduri istorice!
0
Aroganța vedetei de la Manchester City: „Noi suntem echipa mai bună”
0
Cifrele rușinii pentru Franța! Așa ceva nu s-a mai văzut în istoria naționalei
0
Mbappe a înjurat la interviu: „Când nu faci ce trebuie, trebuie să înghiți...Fotbalul nu te așteaptă”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Una dintre cele mai incredibile povești de supraviețuire din istorie. Cum ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
SE POATE RAZGANDI ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu vreau sa-mi dau cu parerea despre cine e josnic cand un jucator ia rosu si joaca inca 10 minute iar tie iti convine pentru ca ajuta Steaua. Daca era in defavoarea Stelei faza sunt sigur ca acum sareai pana in tavan. Coltescu arata spre mai multi jucatori dar lui Morales asta ii arata exact lui, era singurul jucator din fata lui si mai si intinde mana spre el. Si Avram a arata rosu din greseala si si-a corectat greseala si a revenit cu galben, a vorbit cu jucatorii si le-a explicat ce s-a intamplat. Coltescu nu si-a corectat greseala, nu a revenit cu galben, a uitat pur si simplu ca a dat rosu. Si dupa meci uitase ca a dat rosu. Cred ca nu era prea sigur ca el a fost arbitruin acest meci. Asta e Coltescu.
Am auzit ca Coltescu a declarat dupa meci ca NU I-A DAT ROSU LU' MORAIS .
Ei nu ar da,si-ar pune un arbitru de casa gen Kovacs,si 2 de 11m,nu conteaza ca faulturile sunt in careul lui ASA-TG M.Ele se pun pt tg mures.Sau mai stii regula aia de la 21,la trei corenere un penalti.Numai ca la ei o sa fie la trei atingeri de balon penalty pt ASA.
o sa se arunce de la balcon cand adevarul se va vedea pe cel putin 3 camere (reverse angle inclus) ca nu era alt jucator in directzia inspre care a aratat cartonasul rosu .. sau poate era meme ba palariosului cu palaria cat capacu de la canal si cu mustata stufoasa
Sa va luminez un pic? Daca arbitrul nu l-a notat pe Morais ca a luat cartonas..atunci cartonasul e nul, inexistent! Si am impresia ca nu l-a notat! Deci ne certam pe ceva ce nici nu exista! Concluzia: J.Morais nu a primit cartonas rosu , Asa trece pe locul 2 ! Oricum or sa se impiedice si cu Otelul!
Pai si daca Coltescu spune ca nu i-a dat rosu ce se intampla ?
i s-a dat șansa în momentul în care s-a fluierat (eronat sau nu) offside dar ei au preferat să provoace haosul
PAI AM AUZIT CA COLTESCU A DECLARAT CA NU I-A DAT ROSU LU' MORAIS .
Si Simunici nu era in cunostiinta de cauza sau cum ? Jucatorul poate sa spuna ca i-a intrat ceva in ochi sau era ametit ca tocmai fusese si el imbrancit si nu a realizat ca a luat rosu. Jucatorul nu are nici o vina. E 100% vina arbitrului si deci 3-0 la masa verde cred ca e o fantezie a unora. Cel mai corect ar fi ca jocul sa se reia din minutul 86, de la 2-1 cu 4 eliminati - 3 de la Astra si 1 de la ASA. Pana la urma trebuie sa i se dea ASAului sansa pe teren sa joace ultimele 7-8 minute in conditiile care trebuiau sa fie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.