Alte știri din fotbal
Amenzi și interdicții după Rapid - Dinamo » Măsurile luate de Jandarmerie
1
Corvinul - CFR Cluj » Echipele probabile ale partidei de la Arad + cele mai importante informații
0
Oțelul Galați - Universitatea Craiova din runda 5 a Superligii, între două formații rănite în etapa precedentă » Echipele probabile
0
Alaa Bellaarouch, jucător-cheie în victoria lui Dinamo din Giulești: „Știu de la Cupa Africii”
0
Știri din fotbal internațional
Doar 18 minute pentru Dennis Man și o ocazie uriașă în meciul lui PSV de aseară
0
Enzo Fernandez, huiduit de fanii lui Chelsea! » Ce se întâmplă cu transferul la City
0
Reacția lui Mirel Rădoi după debutul în noul sezon din Turcia: „Nu ne-am putut descurca”
0
Sub privirile lui Cristiano Ronaldo, Mihai Lixandru a fost întors pe toate părțile de Joao Felix la debutul pentru noua echipă!
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
1
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
„Cel mai periculos om” din Germania este pe cale să obțină un scor istoric ...
Libertatea
Vacanță în Delta Dunării, pe ape la niveluri record. Guvernatorul Florin ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Motorina standard se ieftinește cu 68 de bani pe litru de la ora 24.00, în ...
Libertatea
cine a zis ma ca stau in rahova ? asta a zis dobictocul ala de valah, acolo este adresa cabinetului meu, desi nici ala nu e acolo, e in alta parte. asa l-am infiintat, pe o adresa din sos salaj. eu stau la Big, mestere. Sun Plazza.
Pe numărul scurt !:))))))))))))))))))))))0
112
ce sa mai zicem, vere. pai toata T 0 murmura la adresa lui. langa noi a venit costel, pentru vreo 10 minute. costel orac. ne-am salutat, ne stim din 82, apoi n-a mai durat mult si a venit si papa cornel (tantaru'). chiar si ei au zis ceva de dulce despre flavius..)) papa talnar a si zis : bai, iar rupe asta mijlocul ! iar fuge george degeaba ! cine stie, cunoaste... au plecat sus, la oficiala, la dinu. noi ? am inghetat cum trebuie..))) cine sa ne incalzeasca ? matei ? thicot ? rotariu ? lazar ? fix pix. vorba lu' costica orac, bai tiunere (asa imi spune mie) si daca intru eu cu papa si cu tine si cu adi ii batem ! adi mihalcea. unul din prietenii cu care eram la meci.
asa patesc clonele )))
Imi lasa gura apa.......
10 minute. Ai fost rachetă , frate . Ținând cont că ai spus că stai prin Rahova. În fine, meci de rahat .
://livetv.ru/en/
de stoican nimic ? a facut echipa sa inceapa jocul in 9, iar prin introducerea lui joel si danciulescu dinamo a jucat in 7.....cand am zis in 9 am fost modest !
Nu mă așteptam ca Grecu să facă un meci așa slab, Matei parcă era la promenadă, puștiul Rotariu se călca pe picioare cu toți. Slab, ghiveci de legume!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.