Alte știri din fotbal
Dănuț Lupu a numit antrenorul potrivit pentru Rapid: „I-aș da șansa să pregătească echipa”
0
De ce întârzie negocierile pentru noul contract al lui Nikita Stoinov la Dinamo: „O situație mai dificilă”
1
Steaua, victorie în fața lui FC Bihor în epilogul rundei 4 din play-off-ul Ligii 2
15
Alexandru Dobre, pus la zid: „Dacă nu-i convine, să meargă la Cupa Davis. Poate fi antrenor-jucător acolo”
1
Știri din fotbal internațional
Haos la finalul meciului Bayern Munchen - Real Madrid » Arda Guler a fost eliminat de „central”
0
Cine l-a enervat pe Panduru în Bayern - Real Madrid: „O prostie monumentală!”
0
Arsenal se califică în semifinalele Ligii Campionilor! Fără gol primit în dubla cu Sporting
2
Bayern câștigă duelul titanilor contra lui Real Madrid! Poveste cu 7 goluri și un mare scandal la final
19
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Alexandru Rafila spune de ce nu a plătit 170 de milioane de euro ca să ...
Libertatea
Cine sunt cei cinci politicieni europeni care ar putea călca pe urmele lui ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
PSD îi va cere lui Ilie Bolojan să demisioneze și îi dă 72 de ore să plece, ...
Libertatea
Mereu v-am respectat pentru faptul ca ati sustinut Vasluiul cand juca un Uefa. Din pacate vad ca datorita faptului ca am jucat mai bine ne injuri, pacat. :)
Mie Ceahlaul imi lasa impresia a echipa care daca are chef de fotbal , pe teren propriu poate invinge orice adversar de la locul 6 in jos.Dar e o chestie de avut chef de fotbal .
pai eu stiu ca in fiecare sezon v-am dat 3 puncte pt stadion...anul asta nu prindem Europa deci ghiceste
as vrea sa vad vasluiul sa joace la fel si in ultima etapa...
Ne-am invatat prost...nu avem echipa ! Degeaba ii injuri pe cei de la Vaslui! Ce vina au ei ca noi avem echipa slaba ? Am condus si la Giurgiu si la Medias si la Dinamo (de la care din fericirea am luat ceva)...hai sa nu asteptam mila...ca deja o dam in penibil.In ultimele 3 etape stam la mana rezultatelor.....
ba taranilor ati venit sa vedeti cum e la oras si v-ati dat buni ca stiti sa jucati fotbal.cand ati venit sa jucati la piatra in uefa ca nu aveti stadion o fost bine .sa dea domnu sa va arate dinamo cum se joaca fotbal
si oscarul pentru scenariu merge la...
un meci f bun facut de cei de la Vaslui.. acolo unde nu castiga multe echipe..al naibii au moral fix acum cand joaca cu Dinamo :)) off
Respect Vaslui ! ... chiar daca nu sunteti favoritii mei ... totusi pentru joc ... FELICITARI !!!
Ba ala care a scris articolu'! Ambele echipe sunt moldovene!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.