Alte știri din fotbal
Andrei Nicolescu a răbufnit după eșecul cu UTA: „Nu înfrângerea e importantă, ci...” + Vestea pe care fanii nu voiau s-o audă: „Trebuie să vindem jucători”
0
Andrei Nicolescu l-a pus la punct pe Mazilu, după UTA - Dinamo: „Nu ne-a spus. Erau semne”
0
S-a bucurat excesiv după ce a marcat fostei echipe, apoi a oferit declarația serii: „Îmi pare rău că am dat gol”
0
Negru de supărare după eșecul cu UTA, Cătălin Cîrjan și-a spus singura dorință pentru 2026
0
Știri din fotbal internațional
Tragedia din familie îl face pe mijlocașul cu aproape 300 de meciuri în Bundesliga să se retragă anticipat
0
Real Madrid - Sevilla, în etapa #17 din La Liga. Bellingham a deschis scorul
0
Juventus se impune în derby-ul etapei cu AS Roma, 2-1 » Torinezii continuă forma excelentă și leagă 8 victorii în ultimele 7 meciuri
0
Ionuț Radu, încă un meci fără gol primit » Serie îmbunătățită în La Liga
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
De ce l-a ucis autorul atacului armat de la Universitatea Brown pe un ...
Adevărul
Medic cardiolog: De ce fac infarct și oamenii aparent sănătoși + Cât sport ...
GSP SPECIAL
Raport servicii secrete SUA: Putin vrea acum să cucerească toată Ucraina și ...
Libertatea
..) pai.. asta e...
Capsuni,,, Capsunile,,,,, CAPSUNILE traiesc???
sa stii ca eu cand ma apuc de blokat cu likeni nu mai tzin kont de nimeni !.. ori sparg serverele ori ba !..))
Iti spun eu ca ii doare la belengher, o viata au! Pai sa vezi in Spania cum la ora 10 barurile sunt pline de doamne over 60 de ani venite la Tapas. Apoi la pranz isi misca fundurile tabacite in alt bar! Pentru cina? in alt bar! dupa care isi muta aceleasi funduri tabacite in salile de bingo sau de karaoke pana la ziua.
Sa-i ocrotesti pe gigisti, borcisti, copoisti si paskanisti de TENIE, LIMBRICI si alte suparari,,,))
Hahaha :))))!!!!
dap !..))
Ba' ejti nebun? ,,,)
Sunt condamnat la "suportabilitatea" anumitor manifestari gen dansul pinguinului verbal, pe care-l afisezi! Dar hai fie de la mine,,,) Hai noroc, si la multi ani! O grimbergen pentru prietenul nostru Bandoleros!,,)
blochez serverul cu likeni !..))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.