Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
A fost găsit mormântul lui Iisus Hristos după 2.000 de ani? Arheologii ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Podul Calicilor peste Dâmbovița, reconstruit după aproape 100 de ani. ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** Grauntele fotbalului ce sunteti. Voi aveti noroc de ciobanu ala ahtiat dupa milioanele din UCL. Ca daca nu era ala sa mai bage 2 milioane din 60 cat a luat in 3 participari din Grupe acum erati la bataie cu medias si pandurii pe ruta non-insolventelor. :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** te cauta Negoita, de ce nu esti in pat ??
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu ne faci placerea si te duci si tu de tot acolo sa ai grija de Borcea ??? Mai bine stati *** acasa decat sa faceti pe chilotei vostri ros-albastri harta Europei cu rusinile de echipe care va scot an de an. Blatisti oieri ce sunteti.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca prostia ar durea ai fi amendat zilnic. Te-ar amaneta statu :))))))
Un arbitraj perfect, nu degeaba Balaj e cel mai bun arbitru. Azi nu a gresit la nicio faza. Militienii sau invatat, doar la furat echipe. Pai ce credeati, ca ulcioru merge de multe ori la rau ?? Bravo Balaj, e bine ca nu te-a luat Securitatea inca dupa meci sa te tortureze cum fac militienii deobicei. Cinste tie. Asa trebuie sa arbitrezi ca sa ai valoare. Penalty suta la suta, Penedo il ataca pe Kortzog iar la golu golanului de Sapunaru mingea trece dupa linia din poarta. Perfect Arbitraj inca odata. ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bai echipa din dealu bisericii, vezi-ti de sorecarii vostri insolventi, viitori desfintati.
Andone incompetentule iti place ce echipa de *** trimiti pe teren ?? Nu ai nicio idee tactica, nicio inteligenta transmisibila jucatorilor. Toti joaca dupa urechea babii. Nu e posibil ca in min 80 sa ai 2-0 si cu un om in plus si tu sa te retragi. Pe langa asta i-ai mai bagat si pe Gnohere care a refacut echilibru in favoarea astralilor ( el a facut hent de unde a iesit golu inventat al lui Sapunaru). Huaaa. Sa nu te mai vad in Stefan Cel Mare pana nu inveti sa antrenezi cum trebuie.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In primu rand eu nu am tarc, am o usa cu incuietoare, la voi *** aveti o poarta derapanata, aveti grija la Dihori si Jderi ca va papa :)))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
tarcu tau are usa al drq
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.