Alte știri din fotbal
Victor Angelescu, după ce Dobre și-a pus „lumea în cap”: „Asta e realitatea”
4
Ioan Andone l-a pulverizat în direct la TV pe căpitanul Alex Dobre: „Nu se pune problema să îl mai lași să joace”
13
Gică Craioveanu nu își explică două momente-cheie din U Cluj - Craiova 4-0
2
Ioan Ovidiu Sabău spune că la U Cluj a avut loc o mare schimbare față de mandatul lui: „Ajutau mai puțin”
5
Știri din fotbal internațional
„Dame un grrrrr” » Atletico Madrid a râs de Barcelona printr-un clip viral postat pe contul oficial
0
Cel mai bun portar de «rezervă» atacă dur Barcelona: „Este o nebunie să acuzi un jaf! Se plâng de parcă nu ar fi primit opt penalty-uri”
0
Diego Simeone: „Ori de câte ori înfruntăm Barcelona, ajung la concluzia că există o singură modalitate de a o face”
0
Arne Slot a „explodat”, după eliminarea lui Liverpool din Liga Campionilor: „Împotriva noastră”
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
De la hobby la profit. Tânărul care crește păsări „ca la țară” pentru a ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Războiul din Iran lasă Ucraina fără rachete Patriot, dar și fără ...
Libertatea
Andone asta parca etapa de etapa cere sa fie schimbat prin deciziile de amator pe care le face. Nu e posibil sa-l scoti pe Palic,Nemec care au fost cei mai buni azi din primu 11 ca sa bagi 2 ametiti pe nume Rotariu si Gnohere. Ghonere ala si-a batut joc rau de 3 faze azi in meci. Nu e posibil,se vede ca trateaza cu o lejeritate iesita din comun, nu mai exista concentrare la el cand joaca la Dinamo. L-au innebunit vrajelile ci0banului *** cu sute de mii de euroi la salariu. Vai de el. Eu as baga 3-4 juniori de la Dinamo 2. In meci direct, Dinita i-a dat sah mat lui Andone ( la toate statisticile), iar pustii aia nu sunt chiar asa de slabi cum ii lauda unii in presa asta mincinoasa becalista.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
DECI SA REVENIM LA ALE NOASTRE..SA L SCOTI PE PALICI..NEFOLOSIT PE POSTUL LUI DE BAZA.....TI A FACUT O FAZA SUPERBA..SI SA L TII PE NISTOR..UN NEURON? NEA ALONE..ESTI BRANZA DE.. RUUUUUN ASAP.. ITI DAU LECTII DE ORICE.. DE TEAM BUILDING AI CEA MAI MARE NEVOIE..
la popandaii tg jiu ??
Du-te unde a dus mutu iapa :)))))))
HASTA LU GOGU :) .. GHINION
noapte buna, sa nu uiti sa tragi usa la tarc :)))))
Am iesit!Suporterii Militiei Populare s-au strans ca aricii!
Ti-au blocat contul GYMD ca s-au convins ca esti caz de `Psyco`...hai ,scuteste-ma, copil de banca de la usa blocului!
PRAZ PRAJIT MAI RAR.. FIERT SAU INABUSIT..E OK.. MA PRISHEP..ZAU :))))
tot intr-un animal s-a costumat :))))) i se zice vulpoaye :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.