Postat de aly_dinamo pe 05 August 2014, 00:39

Despre ce film e vorba? Cred ca mi-a mai spus yahoo dar nu am fost foarte atent :))

la migliore offerta.

bandoleros
bandoleros  •  05 August 2014, 00:48
Postat de unico_biancorossi pe 05 August 2014, 00:36

mai ales atacul, vreme de circa 60 de minute. atat poate duce lazar, inca nu a fost invatat cum sa-si dozeze efortul. consuma frenetic, apoi termina benzina. eu as juca pe rand, cu el si rotariu, pe stanga. pe dreapta as juca pe rand cu matei (ala niciodata nu duce mai mult de o repriza, zici ca s-a nascut obosit) si firtulescu sau vaduva. cat timp ai la dispozitie niste extreme atat de rapide, e pacat sa nu mentii mereu benzile fresh. asta e cheia jocului la dinamo, dupa atatia ani avem benzi serioase. dar nu duc ritmul timp de 90 de minute ! de fapt, la care echipa este altfel ???

apropo de firtulescu si vaduva. ca m'a dus gandul la faptul ca voi ati facut mai multe transferuri in iarna si mai ales in vara asta. mai e Lemac ala, unu gherghina parca, unguru, velici si altii. de ce nu ii joaca stoican? altfel nu inteleg de ce 'i'a mai adus. ar putea sa ii joace prin rotatie, precum face Galca cu poseta vuitton. eu asa zic, ca ar trebui sa ii jucati de vreme ce echipa nu are un obiectiv clar, iar de retrogradat nu se pune problema. si lasa amicalele, jucatorii nu ii rodezi jucand cu Berceniul. trebuie sa ii bage la meciurile oficiale.

yahoo.22.
yahoo.22.  •  05 August 2014, 00:48
Postat de bandoleros pe 05 August 2014, 00:37

am reusit sa vad filmul ala. si da, ai avut dreptate, la final chiar am ramas putin socat.;)) abia am reusit sa adorm fiind cu gandul la film. cand m'am trezit eram tot cu gandul la film.;))

:)))) Pe romaneste a luat o mare,dar foarte mare...muhie:)))) @aly:The Best Offer.

Postat de ionut.07 pe 05 August 2014, 00:41

In prima repriza, cu exceptia a 10-15 min, Dinamo si-a impus jocul. Un joc in care tridentul ofensiv Lazar-Bilinski (cel mai bun atacant de la retragerea lui Niculescu) si Matei poate schimba oricand soarta oricarui maci, prin flexibilitatea de care dau dovada si prin spatiile pe care le creeaza in careul advers. In primele 10 minute din a2-a repriza, Dinamo putea inchide meciul, ratand cateva ocazii, dupa care a intervenit o stare de relaxare si superficialitate pana in finalul meciului. Cum spuneam si saptamana trecuta, inca sunt mari carenta in plan defensiv, axul central. P. S. As dori sa-l intreb pe Rotariu cand se apuca cu adevarat de fotbal. Hai Dinamo!

unico_biancorossi  •  05 August 2014, 00:43

foarte bine zis, Profesore. am avut aceleasi opinii, chiar daca intr-o formula mai casutica. si alti useri dinamovisti au exprimat la fel.