Alte știri din fotbal
„Aveau nevoie de el ca de aer!” » Adrian Porumboiu, uluit de strategia Rapidului: „Nu am înțeles”
0
Marius Lăcătuș, despre noul transfer al celor de la FCSB: „Datele problemei se schimbă”
0
Gigi Becali nu poate înregistra ultimul transfer la FCSB: „Merg în Parlament, altfel așteptăm 30 de zile”
4
FCSB se mută la Craiova » Decizia oficialilor campioanei
1
Știri din fotbal internațional
După oferta „jignitoare”, Karim Benzema a semnat cu rivala din Arabia Saudită » Anunțul lui Fabrizio Romano: „Breaking news”
0
Marius Șumudică, criză de nervi în Arabia Saudită: „Finish, finish! Penalty, roșu, tot!”
0
Plecat de aproape 2 ani din Superliga, Philip Otele a semnat cu un club imens din Bundesliga: „Se apropie lucruri mari”
0
Jucătorul din Serie A, prezentat oficial la Atletico Madrid
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Harta infracționalității în București, explicată de Bogdan Berechet, șeful ...
Libertatea
Denise Rifai pleacă de la Kanal D. Cu ce televiziune a bătut palma pentru ...
Adevărul
Se lucrează într-un ritm uluitor la Stadionul Dinamo: arena din Ștefan cel ...
GSP SPECIAL
Partidul Socialiștilor din Republica Moldova face campanie împotriva unirii ...
Libertatea
Adișor, trage și tu o dușcă-două. Să-ți mai treacă supărarea...
Ba cit de trist poate fi sa fi dintr-un judet , dintr-o regiune a tzarii si sa-ti ignori echipele de acolo in favoarea bucurestenilor !! V-am mai spus. *** .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
prietene, cu orice Steaua as tine, tot nu pot sa tin cu minamo, cu o echipa securistica, mentinuta de niste pui de securisti ca tine...... in locul tau macar acum as avea decenta sa tac....inteligent. Si da, eu tin cu adevarata Steaua, sunt anti-gigi, dar in primul rand sunt anti-securisti
Era mai buna Dinamo cu Stoican decat cu maestrul Rednic...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Negoita a hotarat sa taie salariile cele mai mari care urmeaza sa scada de la 1000 euro/luna la 750 euro/luna .... salariile de sub 500 euro/luna nu vor fi afectate
e doliu in redactia celor care au transmis meciul...moraru...nu mai poate....i-au sarit ochelarii :))) le-a dat-o "viitura" urat !
ups ce scor a luat rusinea,aseara pe pag stelei era plin de hateri,chiar si cu drama care s a intamplat,eu nu m am mai uitat zilele astea la fotbal,decat pe franturi ca si azi,cand am dat era 1-2 si acum... e prapad !lasand ironiile la o parte ,astra si viitorul joaca fotbal,restu la gara ! am mai spus o ,nu cred ca dinamo prinde play offu,decat printr un noroc chior !
gica hagi esti o mizerie
*** daca Bute isi recastiga titlul inapoi. :)) Preconizez!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.