Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Cei doi remarcați ai lui MM Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Domenico Tedesco, neimpresionat: „FCSB? Nu ne-a surprins cu nimic”
0
Elias Charalambous, întrebat direct despre conflictul de la vestiare: „La pauză au fost nervi”
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Armistițiu energetic între Rusia și Ucraina: „I-am cerut personal lui ...
Libertatea
tie-ti coc doar creierul ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
asta e rusinea ROmaniei,aka fc dinamo fcdb1948,am zis ca nu prind play offu,cum ma sa te umileasca o echipa infiintata de cativa ani
Mda eu am fost la toate meciurile de pe teren propriu dar mai mult ma duc pentru galerie si nu pentru mercenarii aia din primu 11 care nu se pot numi niciodata fotbalisti. Fotbalisti au fost un Mateut,Dudu Georgescu,Klein,Fratii Nunweinller,Cornel Dinu,Mircea Rednic, Andone,Sabau,etc.... astea sunt doar niste tentative esuate care ar trb sa predea tricourile alea care au facut istorie !!! Daca nu face nimic negoita la iarna atunci sa-si i-a viteza, cum zic soferii in trafic, sa-i dea talpa si sa ne lase, ii multumim ca ne-a salvat de la faliment dar mai mult nu poate, maximum din ce poate e sa ne tina pe linia de plutire si pe locuri mediocre, decat chinuiala dintr'asta vorba celebrului proverb romanesc : boala lunga, moarte sigura mai bine nu mai jucam deloc !!! Pt userul tzusti_reloaded: si eu astept sa vad ce ne paste la iarna, presimt si eu ceva ca ni- se coace, acum nustiu daca de bine sau de rau !!!
Mare echipa este Viitorul lui Hagi. M-a bagat in bani. Am jucat la pariuri: Dinamo-Viitorul 2&3+ ! Am primit pontul din interior !...
si defapt a venit liftieru nu vecini :)))))
ai vorbit ca basescu :)))))
si voua va tremurat soriciu in meciu cu voluntari, la pauza meciului 1-0 pt aia nu erai, am si commentat, erai inca pe drum spre severin este ??? :)))))) of of of tataie tataie, in loc sa mergi in parcuri sa hranesti porumbeii aia ca te asteapta de nustiu cat timp, tu vi si arunci pe aici cu lathhuri in speranta ca atragi si tu niste fcsbisti zapaciti de partea ta. Bucurati-va ce sa mai zik, dar nu uiitati ca roata fie ea patrata tot se intoarce ea odata, nu mai e mult si o sa vedem cand o sa retrogradati la ce probleme sunt acum in liga 1 inevitabilul se va produce !!!
Nu vezi ca scrie si in dreptu titlului nostru umilinta ??? De *** nu mai zic care sunt abjecti sub orice critica, au zis ca juniorii au dresat ***, asa presa echidistanta nu am mai vazut de cand lumea si pamantu.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Giovani cam greu sa se intoarca acolo unde a scuipat, el e mafiot, nu se preteaza la oricine, nu da spaga la oricine, e mafiot. Acuma lasa-nd gluma la o parte, daca vrea sa iasa batut sa vina, el, turcu si cu borcea au interzis in stefan cel mare din ce stiu eu.
si totusi cei mai buni mici sunt la cocosatu :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.