Alte știri din fotbal
Claudiu Niculescu, după ce Slobozia a legat două victorii: „Asta ne rămâne de făcut”
0
Slobozia a strălucit în lumina Farului și face un pas uriaș spre salvarea de la retrogradare » Cum arată acum clasamentul din play-out
7
Rapid - U Cluj » Echipele de start + Imagini și informații de la stadion
7
Starea lui Mircea Lucescu s-a înrăutățit! A fost mutat la Terapie Intensivă + Familia antrenorului a fost la Spitalul Universitar
55
Știri din fotbal internațional
Ionuț Radu, integralist în spectaculoasa revenire a Celtei la Valencia: ce notă i-au dat spaniolii
0
Dă de pământ cu strategia Italiei: „Yamal și Musiala ar juca în Serie B”
2
PAOK - Panathinaikos, duel important pentru echipa lui Răzvan Lucescu » Antrenorul va pleca spre București imediat după meci
1
La 5 zile după calificarea la Mondial, jucătorii încă sărbătoresc cu zeci de mii de oameni pe străzi! Plângere oficială la FIFA: „Federația i-a blocat acolo!”
1
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
17
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Un grădinar a plantat semințele unei roșii dintr-un burger de la McDonald’s ...
Libertatea
Controverse privind resturile unui C-130 Hercules: SUA spun că şi-au ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
Boala pe care autoritățile de la Moscova vor să o țină ascunsă și care face ...
Libertatea
Ha ha ha...Mizeria Romaniei batuta de pustii lui Hagi :))))))) Hai Viitorul...sa curga golurileeeee !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Acum am vazut si eu....frumos 11 metri refuzat......ce "zice" baietii????K aseara la Steaua era normal.... In fin,rautacios....pe de alta parte,chiar mi se pare cinism sa se joace chiar langa spitalul FLOREASCA!!!!!!Daca au fost nesimtiti si n-au anulat etapa,macar meciul asta trebuia reprogramat!RUSINE!!!!!!!!!!
unul plangea ieri pe aici ca a murit unul si era dinamovist....cum ba sa zici asa ceva????????
nici Vojnovic nu era in offside ..la acea faza .... *** ....ati furat meci de meci
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
A fost. Azi a fost la Gnhoere? Offside?
????? esti pr999st sau te faci? dinamo aka rusinea romaniei in momentul de fatza este pe locul 7(nici tu nu crezi ca cefura cluj aka the blatistii nu isi recupereaza punctele,deci sunt peste voi in clasament). daca,csu batea pe astra,erati pe locul 8. stiu ca nu stii sa citesti,dar nici chiar asa. am spus ca tot una este ca sunteti pe locul 7 sau 8 dupa 26 de etape. si asa este.
Dupa cum joaca Dinamo, este foarte posibil ca pe Rednic sa nu-l apuce anul nou ca antrenor al cainilor. Dupa care urmeaza scenariul din totdeauana : vine Talnar !
de unde nu e nici dumnezeu nu cere la asa suporteri asa echipa
Conașule, pe la oculist ai mai trecut? Sau alta o fi buba? Chiar nu-ți dai seama că norocul chior din meciurile cu Steaua sau Pandurii, și altele, n-avea cum să continue la nesfârșit? Să zici mersi dacă pupați locul 6...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.