Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, anunț despre transferul lui Florinel Coman: „Nu are cum să meargă în altă parte”
0
Rapid - Universitatea Craiova » Primul meci după câștigarea titlului! Echipele de start
0
Valeriu Iftime i-a decis soarta lui Marius Croitoru, a doua zi după eșecul cu FCSB: „N-am cum!”
1
Daniel Pancu și Marius Niculae s-au pus de acord » Cine e favorita la Dinamo - FCSB
0
Știri din fotbal internațional
Cine e noul căpitan de la Manchester City: „Este un lider fantastic”
0
Cine e Lorena, femeia căreia Arteta i-a dedicat trofeul Premier League: „Ea îmi dă energia să fac totul!”
0
Chivu a anunțat planul pentru pregătirea de vară » Inter face cantonamente pe trei continente și are micale tari
0
Bruno Fernandes îi răspunde lui Roy Keane: „Nu-mi place când oamenii mint”
0
Lifestyle
Naomi Osaka a organizat la Paris o petrecere doar pentru tenismeni de culoare » Imagini din interior
5
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
9
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
„Îmi bag… în interesul național, eu sunt ungur”. UDMR îi cere de urgență ...
Libertatea
Forța care e absentă la cele mai importante negocieri din ultimul deceniu. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Cine sunt românii care conduc filiala firmei americane ce a semnat un ...
Libertatea
stadionul asta in primul rand nu are peluze..are o peluza. nu incap 2 galerii acolo. in al 2lea rand nu cred ca a fost nimic organizat, pur si simplu dinamovistii au venit si si-au cumparat bilet la tribuna ca orice cetatean de rand. cam toata tribuna era dinamovista, nu doar cei din spatele bancilor de rezerve. ca s-au comportat ca niste animale...rusine lor. antrenorul nu are datoria sa astepte sa i se sparga capul. chiar nu inteleg de ce e pus intr-o lumina proasta Shumi. in debutul meciului cand Dinamo a avut un corner Shumi a fost lovit cu un obiect si s-a oprit faza, s-a rugat incetarea aruncatului si aruncatul nu a incetat. daca de vorba buna nu s-a inteles e normal ca s-a apelat la acel circ. altfel aruncau animalele in continuare. doar nu era prost omul sa astepte sa i se sparga capul. suntem in 2016 bai animalelor ! nu in 1016.
https://www.youtube.com/watch?v=91nbdJjVELo
Pitiș, *** primordial.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Lasa ca si la *** giulesti aia de la tribuna 2 care au in fata lor bancile de rezerve arunca in antrenori adversi, si aia nu sunt galerie. Depinde de comportamentul fiecarei fiinte umane.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
https://www.youtube.com/watch?v=QhgBKbYLmJQ
https://www.youtube.com/watch?v=uA2VvvkIdJI
De ce nu mi-ai spune-o? Eu i-aș spune-o altuia :))
STIU AMIGO..D AIA MA SI -INERVEZ- PE MOJICUL DE NE CONDUCE ACUM..A PROMIS CA FACE SOCIETATEA CU SOCIOS ACU VREO JUMA DE AN SI NIKA.. D AIA VREAU SA L SPURCAM CAT MAI MULTI S O FACA ODATA.. VREAU DINAMO..A NOASTRA.. A CELOR CE O IUBIM INDIFERENT IN CE LOC AL LUMII NE AFLAM..SI SUNTEM MULTI..
E loc de urcat. În toate clasamentele.
Doamne ferește! Și dacă m-aș simți ofensat n-ai ști-o, că nu aș spune-o. Noapte bună. Dacă batem rivala, ce m-ar putea supăra? :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.