Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
3
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
Oțelul, încă o echipă distrusă de sistem. Cât să-i mai suportăm?! Văd deja că sigla nouă apare pe site fără numele orașului Galați pe ea. M-am săturat de javrele ce conduc echipele de la noi.
ai un delay de vreo 45 de secunde
32
Ce minut e pe lighean? ca să-mi văd deleyul?
ce fel l-a tinul ala pe Marquinhos la marginea careului! Nu vede arbitrul asta!
Esti prost ? De ce sa ma bucur ? Nu sunt frustrat ca voi !!! Ce am spus un neadevar ?
îmi place Oțelul astăzi. N-arată a echipă de locul 15
aia de la primaria din Ploiesti stau linistiti.cei care se agita sunteti doar voi,astia care se bucura ca s a dus dna ul si sperati sa mai vedeti o stire de senzatie,fabuloasa!
in romania nu se face sport ... copii iubesc tabletele si laptopurile mai mult decat sportul ... nu poti sa emiti pretentii cu copii ... doar sa joci cu romani pana cresc in experienta ... asta ar insemna ca petrolul sa nu doreasca performanta imediata ... ceeace nu prea cred,tinand cont ca echipa e tinuta de primarie :)
Suporterii petrolului cu mai multi neuroni ridica aceeasi problema, a faptului sa se mizeaza prea mult pe straini! Capacitatea ta cognitiva( capacitatea de gandire) e mult prea redusa ca sa-ti pot explica.. Saracul de tine!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.