Alte știri din fotbal
MM Stoica a văzut meciul „tricolorilor” mici și a remarcat un jucător: „O încântare! Să vezi ce știință a jocului avea”
0
În mijlocul play-off-ului, Filipe Coelho a semnat: „Mult succes, Mister!”
3
Ioan Varga îi răspunde violent și-l acuză public: „Cine e Mafalda ăsta? Escrocherii, el e deștept, toți sunt proști”
6
Valeriu Iftime pune presiune pe Marius Croitoru înaintea meciului cu FCSB: „Vreau să văd asta” » Cine va absenta contra roș-albaștrilor
2
Știri din fotbal internațional
Chelsea a anunțat cea mai mare pierdere financiară din istoria Premier League!
0
Premierul se implică după dezastrul Italiei + Ministrul Sportului, atac dur la președintele Federației: „Vreau un plus de demnitate de la acesta și să-și dea demisia!”
0
Yamal intervine vehement, după scandalul de la Spania - Egipt: „Intolerabil! Ignoranți și rasiști”
0
Squadra Azzura, în colaps! Fostul idol italian din Ștefan cel Mare, fără milă: „Și dacă ne-am fi calificat, n-am fi stat mult acolo”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
CS Dinamo, buget mai mic decât CSA Steaua! Ce sumă COLOSALĂ de la stat a ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
Nu o sa uit niciodata cum a scos jandarmeria galeria Dinamo in afara stadionului la Constanta, va pus cu fata la pamant si bastoane tata. ***. Bine v-au facut. :))))))))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu a fost nimic, Barboianu e doar un antitalent fotbalistic care va ramane cu impresia ca e fotbalist dupa golul contra Petrolului, o splendoare ce-i drept!
***, noi traim in ROMANIA, aici e ilegal, *** sa nu intelegi asta?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La mogosoaia ? =)) *** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** ma 25 APRILIE 2011, pai atunci Steaua a facut egal cu buzau si a pierdut campionatul...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Astafei aseara a jucat pe bune?
daca aveti un pic de simt al dreptatii de ce nu spuneti nimic despre *** numit imparatul agi pe care era sa-l ia la spituri masone ... Cum a reusit viitorul inapoiat sa scape si cate fasaieli de meciuri a facut... Cum a pierdut steaua campionatu dand puncte prin intermediari analfabetului si cum a dat *** punctele dupa ce s-a vazut scapat de la retrogradare (vezi chiajna)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sau te referi la wolverine ? wolverine e logan ... si imi place wolverine deci poti sa-mi spui logan ... credeam ca te referi la dacie
nu neaparat in aceiasi editie de campionat... iti dau un exemplu ales la intamplare, farul constanta... ce scantei ieseau la meciurile lor cu Dinamo si Rapid si cum jucau cu stiaua?... de ce bosanceanu si-a amendat jucatorii dupa un meci cu ghencistii? cum de i-a transferat stiaua pe cristocea si pe gurita (care la acel moment avea 35 ani si nu se misca ca sanmartean sau cernat)...
n ai vazut ce penalty a facut, a vazut ca arbitru nu fluiera dupa primu placaj pe care i la aplicat lui tosca, dupaia la trantit si pe celalalt fcsbist pe jos ca sa fie sigur ca se da penalty, un oltean fals e barboiSLABU !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.