Alte știri din fotbal
MM Stoica, mesaj tranșant după titlul Craiovei: „Mulți m-au întrebat asta” » Ce a spus despre Dinamo și Rapid
0
Gigi Becali și-a ironizat un rival în direct la TV: „Când vorbiți cu el, întrebați înainte: «Câtă șampanie ați băut?»”
0
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
2
Știri din fotbal internațional
Denzel Dumfries dezvăluie rețeta succesului: „Asta ne-a cerut Chivu și a fost inflexibil!”
0
Wolfsburg nu a profitat de avantajul terenului propriu la baraj și riscă retrogradarea din Bundesliga
0
Îngrijorare pentru Neymar! » Accidentarea e mai serioasă decât a comunicat Santos
0
Maurizio Sarri pleacă de la Lazio, dar rămâne în Serie A
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Becali, dezvăluiri după discuția cu Grindeanu: Alexandru Nazare și Eugen ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Ce meci o fi vazut Siman ca din ce am vazut la TV el nu prea se uita la meci ca era ocupat cu piscoturile si sucurile , ca baga in el de ziceai ca nu a mancat de o saptamana !!
Ok,hahaha !
Tu ești la rând, belfere:)))
Ce sa zic,ne stim demult de pe gsp...vezi ca boierul sau Moflea cum ii zic astia pe aici e dinamovist si el,ar fi bine sa il mai ajuti cateodata,doar sunteti in aceiasi tabara,saracul se lupta cu toti si face fata,o sa vezi mai ales maine dupa meci !
Sunteți amici?? Atunci zii lui dave ca daca-aș fi avut un punct de sprijin, aș fi invârtit lumea. Eu și Arhimede. El e lA RÂND,
@dave...vezi ca ti-am trimis un mesaj la profil,nu vreau sa il scriu aici,vezi tu acolo!
Ouch, unul supărat rău:))
taci dracu mah nesimtzitule, dupa ce ca ai transformat Sportul Studentesc intr-o "capra comunala" pe care o abuzeaza toti cei ce iti cotizeaza tie, mai ai si impresii . Asta cu arbitrii e in mintea ta, ca si in meciu de aseara baietii trebuia sa stea capra oricum, asa ca ce mai tzipi magarule!? goluri de curtea scolii, marcaje inexistente, iar tu incerci sa creezi diversiune, de parca noi suntem prosti. Prost esti tu si cu Mr. Burns, handicapatilor !!!
la crème de la crème
Si ai grija ca apare si sovietu' !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.