Alte știri din fotbal
I se pregătește ceva! » Planul lui Hagi cu David Matei la echipa națională: ce l-a impresionat total pe selecționer
0
Dinamo cu echipa secundă la Cluj: 5 detalii interesante înaintea ultimei etape cu „frații” de la U
0
Cristiano Bergodi a râs cu poftă când a fost întrebat dacă va continua cu U Cluj: „Ei știu...”
0
Dinamo a anunțat noul parteneriat cu gigantul din România: „Tradiție de peste 70 de ani”
4
Știri din fotbal internațional
„Făcea echipa cu un vrăjitor” » Fostul campion și-a deschis sufletul: „Am avut 18 stopuri cardiace în acea noapte!”
0
Statuie și tribună care să îi poarte numele lui Pep Guardiola, după plecarea de la Manchester City
0
Scandal în Premier League? » Chelsea îi solicită lui Manchester City o compensație!
0
România, șansă mare pentru Campionatul Mondial din 2030! Ce plănuiește FIFA
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Anamaria Prodan l-a desființat pe Reghe, după ce antrenorul și-a distrus ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
Cum adica niciunul? Radoi stii cate a luat? Gardos? Iti mai spun? Ca sunt o gramada, dar tu esti rupt de realitate! Ghionea, Goian! Ai zis din 2000. Cum draq sa nu iei in 14 ani niciun cartonas rosu???? Cred ca ai probleme sus la mansarda sau esti pe dinafara, rau de tot!
Daca vrei sa o iei asa atunci iti pun o intrebare: cate cartonase rosii a luat steaua nu in campionatul asta, in campionatele incepand cu, sa zicem anul 2000 incoace ? Iti spun eu ? nici unul ! Si nu lipsesc intrarile criminale tip rupt piciorul, stat 1 an pe tusa, crampoane in cap cu piciorul la nivelul capului (vezi nu mai departe meciul cu Galatiul, sau intrari voit criminale a la Tanase ? Cate rosii a luat Steaua in general ? Sunt unele echipe "ocrotite" de regulament, altele nu.
:))) daaa, mari jucatori mutu si zicu. le place foarte mult jocul fara minge (demascarea), plimbatul pe teren, pasele la misto si caterinca. inteleg de ce nu se adapteaza in romania dar nu inteleg de ce nu se adapteaza in coreea sau in bulgaria sau in campionatul frantei, la o echipa care se bate pentru salvarea de retrogradare. intr-adevar, arbitrii ar trebui sa astepte accidentarile grave ca sa dea cartonase rosii, poate chiar sa oara vreunu cu cramponu' n gat
Bâlbâitul asta ne ia de prosti.Pana acum de vina erau arbitrii,spectatorii,adversarii,vantul,criza din Crimeea.....Acumsi gazonul....Mare antrenor.Comentariul tău...
Tamuz, continui sa cred, ca e un jucator foarte bun. Mutu si Zicu nu se vor adapta campionatului nostru care e diferit de campionatele europene. La noi e la moda imbranceala si impinsul, scaparea de minge, si nedemarcarea. La ei driblingul dar si jocul fara minge (demarcarea) au un rol esential. Eu consider ca la faultul, crampon in piept, avand in vedere ca a fost neintentionat si ca nu a produs o accidentare grava, se putea acorda galben. Depinde de arbitru, asa cum spunea si crainicul, in faze asemanatoare s-a dat galben, ca sa nu se modifice echilibrul jocului. Domnisoarele ceahlaului faceau balet si poposeau numai pe burta. Actrite moldovene.
Dore si Hamza dau goluri pe banda rulanta in Bulgaria iar Boudjema in Cehia...in schimb petardele de Mutu, Zicu si Tamuz, platiti cu bani grei de petrolisti, nu se lipesc de gol...asta da gindire manageriala extraordinara cind iti propui sa tragi la titlu: iti vinzi cei mai buni marcatori si jucatori la bulgari si aduci indivizi care nu au marcat si nici nu prea au jucat in toamna...iar jocul nu merge deloc...si pe urma dai vina de arbitrii, pe teren...si iti feliciti jucatorii...pentru ce anume nu am inteles...Mutu nu merita mai mult de 5 ptr prestatia de rugbist de aseara
Contra e unul din huliganii fotbalului. la luat pe mutu ca sa aiba cu cine chefui, il doare-n pix de petrolul
Meme nu a mai avut timp sa aduca nimic, s-a transferat el "pa sistem" cum ar zice unul din oficialii Stelei (Piti' talent). Acum sta cu spatele la perete ca are colegi d-astia fani nokia "CONNECTING PEOPLE".
pai cum, toto tamuz, zicu si mutu erau loviturile anului. toti trambitau ca petrolul e noua campioana, ca Steaua va fi pe locul 3 dupa campioana petrolul si super-echipa astra giurgiu, ca amicalele erau foarte concludente. deja era un titlu ca "dinamo a castigat primua cupa de anul asta...marbella cup" ;))
Ghinion, nu ai cum sa faci performanta cand vinzi tot ce era bun si aduci pe relatii niste jucatori trecuti. Contra se pare ca nu e nici un fel de antrenor mare, e doar unul mediocru in limitele campionatului romanesc, cand avea jucatori buni avea rezultate, acum cu noile achizitii nu mai seamana a nimic echipa. E bine insa ca e nervos si arogant.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.