Alte știri din fotbal
Giovanni Becali și culisele uluitoare ale transferului de 3 milioane $: „Deschide geamul și aruncă banii pe geam, în vânt!”
0
Coșmar cu repetiție! Camp Nou este tărâmul umilințelor pentru antrenorii englezi
0
Nicolescu a vorbit degeaba! Dinamo anunță că merge la UEFA
0
Dezolant: câte bilete a vândut până acum Dinamo la derby-ul cu Craiova
1
Știri din fotbal internațional
Ce a spus Hansi Flick după ce Barcelona i-a dat 7 lui Newcastle: „Asta am discutat la pauză”
0
Eddie Howe a punctat momentul exact în care echipa lui s-a dezintegrat pe Camp Nou
0
Manșa retur a „optimilor” Ligii Campionilor » Drăgușin, titular. Englezii încearcă o revenire spectaculoasă
16
Liverpool - Galatasaray în returul „optimilor” din Liga Campionilor » Deschidere de scor pe „Anfield”
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
9
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
Taxa pe apă care va scumpi pastilele: Simona Cocoș avertizează că românii ...
Libertatea
„Judecați-l ca pe un criminal de război”. Un loialist al regimului lui ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
China forjează un material de 10 ori mai puternic decât oțelul: un cablu de ...
Libertatea
Doua echipe modeste au oferit un joc jenant. Caldura l-a molesit pana si pe autorul acestui articol, care a apreciat evolutia bezmeticului Niculae cu aceeasi nota pe care a primit-o Mazarache, si mai mare decat a lui Baluta, care a intors cum a vrut penibila aparare a... campioanei, care a scapat usor cu acest 1-2.
nu sumudick e problema, ci faptul ca jucatorii nu sunt platiti, vor sa plece, multi au plecat deja Enache-Budescu-Gaman, Alibec e lovit, pai astia 4 au luat campoionatul anu trecut, acum a ramas Boldrin ala singur si agitatu ala batran de Teixiera
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.