Știri din fotbal internațional
Cine este Yasin Ayari, noul star al Suediei, și de ce nu a sărbătorit „dubla” marcată împotriva Tunisiei
0
Miroslav Klose, golgheterul Cupei Mondiale, a ales: „Prefer ca el să îmi bată recordul”
0
Graham Potter, încântat de tăvălugul suedez: „Fantastic! Am fi putut marca și mai multe goluri”
0
Van Dijk, critic: „Să primești un gol atât de târziu, și în urma unei faze fixe, nu este deloc plăcut”
0
Lifestyle
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
1
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
7
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
3
De ce nu l-a anunțat Adrian Veștea pe Ilie Bolojan că urmează să fie ...
Libertatea
„Cușca” anti-drone ridicată de Rusia peste o uzină strategică nu a făcut ...
Adevărul
Ce legături are cu sportul Adrian Veștea, noul premier desemnat: s-a pozat ...
GSP SPECIAL
Traian Băsescu îl apără pe Nicușor Dan și atacă partidele, după desemnarea ...
Libertatea
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Gata,am ras pentru saptamana asta!!!!!Multumesc...................Pai pe noi ne bate ultima clasata,si tie iti da sperante un egal pe......hai sa-i spunem teren,desi e impropriu,propriu???? :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))Rad singur ca prostul,da nu-i nimic,ca rasul face pofta de baut si oricum ma indrept mai tarziu spre Siegfried PrivatBrauerei.... Iete prostie la "Machiato"!!!!!
Eu am spus ca e pe departe cel mai bun manager din romania in activitate !!!
urmeaza un rosu pentru ndoye
Cartonas rosu. MURE RUSINEA INSOLVENTA A ROMANIEI.
Se poate tinere ! cu sistemul de joc gandit de mine !
WCsu Craiova pentru ce pana panelor joaca ??? 3 ani nu aveti voie in Europa pentru ca sunteti o echipa infiintata iar echipele infiintate trebuie afiliate 3 ani in liga respectiva, dupa 3 ani aveti dreptu sa jucati, hai dute si baga un praz in rumegatoare !!!
trist ca ndoye iar face non combat
In 2 ani se pot intampla foarte multe!S-ar putea sa nu mai avem campionat.Si in plus vor fi alte reguli,trebuie sa renuntam la straini si sa cautam romani de prin div.B...daca va mai exista si aia!
Rednic numai ce ai spus tu nu joaca.....in fine,nu conteaza,vroiam doar sa te intep un pic..... Indiferent de ce face la Dinamo,eu nu-mi schimb parerea despre Teja,va fi unul dintre cei mai buni antrenori romani in viitor,momentan e singurul din generatia "tanara" scolit cum si unde trebuie......eu chiar il doream la Steaua cand se auzise zvonul,dar deh.....a fost doar un zvon
Știu. Încerc să mă încurajez. Deh, amintiri frumoase.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.