Alte știri din fotbal
Continuă săptămâna nefericită pentru loturile „tricolore” » Naționala U20 a României, învinsă la Târgoviște: gol direct din corner
1
41 de milioane de lei au fost deblocați pentru noul stadion din România
0
Emil Săndoi, după Turcia - România: „Au fost unii jucători depășiți. Mă așteptam la mai multe de la ei”
0
Kosovo U21 - România U21 » Echipa de start aleasă de Costin Curelea
0
Știri din fotbal internațional
Au luat foc când au văzut imaginile în direct cu italienii: „Ce lipsă de respect și aroganță! O să ne plătească pentru asta”
0
Inter Miami a denumit un sector din noul stadion „Lionel Messi”: „Abia aștept să joc pe noua arenă!”
0
Italia s-a calificat în finala pentru Mondial, însă e luată la mișto de adversari: „Așa a arătat”
0
Turcii au bătut România și visează la trofeul Cupei Mondiale
2
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Arsenalul Americii se golește într-un ritm alarmant: cât mai rezistă ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
ciobanul piperean este in faliment , daca nu ia ceva anul acesta (daca scapa de catuse )este terminat . Vinde palatul si se muta la stina , in Pipera . Prietenul (walter) la nevoie se cunoaste spune un vechi proverb . Jegurile , tot jeguri ramin , indiferent de scara sociala . Parvenitismul amplifica degradarea caracterelor , iar `de unde nu e , nici Domnul nu cere` . Valiza o va primi indarat, dar nu cu bani , ci plina de catuse . Piratul este disperat sa-si spele imaginea , iar FIFA si UEFA se lupta cu blaturile .Cu toti banii lui cu, care plateste masmedia sportiva , tirtanu (si ca el si altii) , are o rezervare la Poarta Alba . Mi-l inchipui in celula , ascultind :`La Chilia`n port `
Vezi cum se intoarce roata? Cand am spus noi anul trecut la (3-0 la Bistrita) acelasi lucru tu ce ziceai? Recunosti?
mai atunci si tatarusanu o fi facut blat cu tweente????????????????????? mai a fost o pasa neglijenta si atat,recunosc u cluj putea castiga.acum hai sa zicem ca orice rezultat nu ne convine este blat.sa fim seriosi.sunt blaturi dar ala de aseara nu a fost,sigur.pai daca intrau in poarta cele 2 bare era tot blat????????ma lasa rece.
szukala asta facea blaturi si la bistrita!!!si acum a ajuns capitan la u cluj deci e ceva acolo!!asta a fost un blat televizat in direct!!!badea a stiut ca bostina nu e de scord cu blatul si ia luat banderola si la ttrimis la echipa a 2 cu toate ca nu are drept de joc acolo!!!!dupa meciul asta o sa il cheme inapoi la lot.cum a zis si dinu gheorghe cu 2-3 zile inainte de meci .DACA BADEA FACE ECHIPA CORECT NU POATE SA PIARDA CU STEAUA!!!!
Nu mai avem decat o singura sansa: Sa ne uitam la campionatele spaniol/englez ca aia joaca fotbal!!! Sa-l lasam pe Mitica cu Sandu si campionatul lor de cacao si gspu' cu JJ!!!
Cu logica asta in curand vei fi primit la jegsp! Logica sparta a lui Udrea nici nu se poate compara cu a ta!
sper ca si de data asta DNA Cluj sa fi fost cu ochii pe ei,. acolo nimic nu misca fara stirea lui Arpi.
daca a fost blat, atunci rusine fostilor dinamovisti de la U, care s-au vandut pentru cativa banuti. daca aveau pic de coloana vertebrala in ei se puteau da loviti
cand tata blatistilor iti spune despre un jucator ca e murdar, atunci poti fi sigur ca nu e. doar nu da de gol de la el din casa
tzigane, tu, ca toti tziganii vreti sa ne furati Romania! marsh inapoi in India. Ceausescu a vrut sa va exporte dar n-a mai avut timp..mare pacat! ROMANI TREZITI-VA!! TREBUIE SA NE UNIM IMPOTRIVA ACESTOR HULIGANI CARE NE-AU DUS TZARA LA ANAGHIE. O sa reuseasca sa ne fure toata patria, o sa ajungem ca indienii ! Clanurile tziganesti au acaparat deja intreg sistemul politic din tzara noastra. NOAPTE BUNA ROMANIA!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.