Alte știri din fotbal
Steaua - Sepsi, în Ghencea, la 40 de ani de la Sevilla » Covăsnenii pot face un pas uriaș spre promovare
0
Turcii anunță: Vlad Chiricheș, primul transfer pregătit de Mirel Rădoi la Gaziantep
0
Ultrașii dinamoviști au luat o decizie radicală după scandalul siglei: „Miza este mai mare decât orice loc în clasament!”
0
Gabi Balint a deschis ușa casei, la Sângeorz-Băi » Spumos la 40 de ani de la Sevilla: „În timp ce mergeam să bat penalty-ul, îl înjuram în gând pe Lăcătuș”
1
Știri din fotbal internațional
AC Milan a pus pe lista de transferuri vedeta echipei
0
Uluitor ce se întâmplă la Real: Tchouameni și Valverde s-au bătut și astăzi, după incidentul de ieri! A ajuns la spital să fie cusut!
0
Monchi, înapoi în La Liga! Destinație-surpriză pentru fostul director sportiv al Sevillei
0
Italienii dezvăluie unde s-a dus Chivu la ora 5 dimineața! » „Singur în mașină, Cristian decide să facă o nebunie”
0
Lifestyle
Raluca i-a dat vestea, imediat după promovarea Corvinului în Superliga
0
Pe drum spre marele meci, s-a dezbrăcat și s-a pozat în toaleta avionului: „Regina se întoarce!”
2
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Trump forțează finalul războiului cu Iranul. Detalii din oferta de pace de ...
Libertatea
Conspirație anti-România? De ce Bulgaria, veșnic în criză politică și cu un ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Imaginile din satelit arată că Iranul a provocat distrugeri masive asupra ...
Libertatea
:)))))))))))))))
Daca era o banana in loc de minge, o baga repede in poarta si dupa aceea incepea sa planga ca este dicriminat... :)))))))))))))))))))))))) La cat de fraier este, ma mir ca nu-l apuca plansul instantaneu. Pacat de Sumudica ca are astel de specimene in echipa!!!!!!!!!!!!!!
..)) pai, de asta m-am chinuit si eu sa sugerez un joc de cuvinte, tot il cheama pe el wellington. si m-am gandit la All Blaks dupa o reusita din dr-op goal..)
Asta se intampla daca cultivi si cartofi .
totusi ratarea lui Callejon este mai mare deci nu i-a suflat Wellington capsuna
Iar a ajuns în prim-plan Ducele? se vede că nu l-au mai hrănit corespunzător cu banane rapidiștii ...
Stii ca brazilienii isi primesc poreclele dupa o trasatura fizica , o aptitudine mai speciala , o caracteristica ...etc...De ce l-or fi numit pe asta dupa capitala All Blacks ???:))))
Acu am vazut-o si pe a lui Callejon . Se vede ca e cu o clasa peste Welly ...Am crezut ca e trucaj cand am vazut prima data executia :)))
Tot Respectul pentru Wellington !!!! Un fotbalist de rasa !!!! A reusit o lovitura extrem extrem de pretentioasa !!!! Din pozitia aia e practic IMPOSIBIL sa nu dai gol. A reusit !!!! Chiar daca ...probabil au crapat egarii pe el de necaz, Jumulica aia Mica ar trebui sa fie mandra de elevul sau !!!!!
Uite vine-ul :)) s://vine.co/v/OOlMDg6ZVDH
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.